OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.06.2017r.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej
  11 VI 2017 r.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

II. W tym tygodniu:

1. Nabożeństwa czerwcowe w Sanktuarium odprawiamy codziennie o 17.30. Zapraszamy.
2. Poświęcenia pól będzie w poniedziałek w Łuszczaczu i w Róży. Początek o godz. 17.00. W Łuszczaczu na zakończenie obchodu pól, czyli ok. 18.00, Msza św. będzie celebrowana jako Msza św. Prymicyjna przez ks. Neoprezbitera Daniela Kopra. Po Mszy św. będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa.
3. Msza św. dla Krasnobrodzkiego Stowarzyszenia Turystycznego oraz dla wszystkich mieszkańców Krasnobrodu, właścicieli pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych z modlitwą o urodzaje, ale także o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Krasnobrodzkiej dla całej rzeczywistości „agroturystyki” odbędzie się przy Kaplicy na Wodzie we wtorek o 18.00. Po Mszy św. będzie Nabożeństwo Fatimskie.
4. W poniedziałek o godz. 9.00 przy Kaplicy św. Rocha rozpocznie się Festiwal Pieśni Religijnej. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie ZSO im. Jana Pawła II serdecznie zapraszają na festiwal wszystkich parafian.
5. W najbliższy czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Udział w procesji to nasze publiczne wyznanie wiary w to, że Jezus jest obecny w naszym życiu. Przygotujmy cztery ołtarze, udekorujmy nasz parafialny wieczernik i nasze domy, a przede wszystkim otwórzmy Jezusowi nasze serca, aby mogło je opromienić Jego błogosławieństwo. Procesja odbędzie się ulicą Tomaszowską. Mieszkańców ulicy prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy w tradycyjnych miejscach. Po materiały na ołtarze prosimy zgłosić się we worek po południu. W piątek rano rozbieramy ołtarze i poszczególne elementy odwozimy tam skąd je braliśmy. Policję prosimy o kierowanie ruchem podczas procesji. Msze św. w kościele parafialnym odprawimy o godz. 7.00, 9.00, 11.00 – Suma a po niej procesja i o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00. W kościołach filialnych Msze św. o tradycyjnej porze. Na procesję zapraszamy wszystkie dzieci szczególnie I Komunijne w strojach z pierwszej komunii. Zapraszamy obsługujących procesję w strojach procesyjnych, chór, orkiestrę, dzieci do sypania kwiatków – dziewczynki i chłopcy. Procesje obsługuje OSP z Klocówki.
6. W czwartek o 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Nabożeństwo rozpocznie się o 17.00. W tym dniu o godz. 20.00 na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się Koncert Uwielbienia.
7. W Sobotę o 19.00 spowiedź dla mieszkańców Majdanu Wielkiego przed odpustem ku czci św. Brata Alberta.

III. W przyszłą Niedzielę:

1. O 12.00 Suma odpustowa w Majdanie Wielkim.

1. Dyrekcja ZSO im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie prowadzi nabór do klasy pierwszej Liceum na rok szkolny 2017/2018. Szkoła dysponuje bardzo dobrą bazą dydaktyczną, sportową oraz doświadczoną kadrą. Na rok 2017/18 proponowana jest klasa z następującymi przedmiotami rozszerzonymi: język angielski, biologia, geografia, WOS. Terminy i szczegółowe informacje związane z postępowaniem rekrutacyjnym są dostępne na stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.
2. Legion Maryi zaprasza na doroczny zlot. Odbędzie się on 17-go VI w Żułowie – szczegóły w gablocie ogłoszeń.