OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04.2018r.

W dniu dzisiejszym:

1. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego rozpoczyna X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z tej racji zapraszamy dziś do Sanktuarium. Od godz. 15.00 po Koronce do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy czytanie Pisma św. W zakrystii jest lista, na którą można się zapisać, by przez 10 minut czytać Pismo św. Będziemy czytali List do Rzymian. Zapraszamy do zapisywania się.

W tym tygodniu:

1. Spotkanie członków Kręgu Biblijnego w środę o godz. 18.45. Zapraszamy chętnych.
  2. Próba scholi dziecięcej będzie o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca kwartalne dni modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. Mszą św. polową o godz. 12.00 rozpoczną się w Zaborecznem uroczystości upamiętniające zwycięską bitwę partyzancką w 1943 r. Zapraszamy.
  3. Rodzice kandydatów do bierzmowania będą mieli swoje zebranie w Sanktuarium po Mszy św. o godz. 12.00.
  4. Spotkanie pielgrzymów udających się pod koniec kwietnia do Medżugorje będzie o godz. 19.00.

Inne:

1. Za dwa tygodnie, w ostatnią niedzielę kwietnia, w naszej parafii tradycyjnie Msza św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu grzebalnym za zmarłych polecanych w wypominkach. W związku z tym nie będzie Mszy św. w kościołach filialnych. Kartki wypominkowe wyłożone są na bocznych ołtarzach i w zakrystii.
  2. Po ogłoszeniu o sadzeniu drzewek lipowych na cmentarzu przykościelnym zgłosiło się wielu chętnych. Przygotowaliśmy już sadzonki i rozplanowaliśmy ich rozmieszczenie. Tu bardzo serdecznie dziękuję panom Krzysztofowi Kowalczukowi i Ryszardowi Teteryczowi oraz pewnemu małżeństwu. Kto chciałby mieć ufundowane swoje drzewko, to zapraszamy do zapisywania się w zakrystii. Przewidujemy nasadzenie w sobotę 28 kwietnia.
  3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł., a u Siostry Jadwigi jest numer „Egzorcysty” o proroctwach o naszej Ojczyźnie.
  4. Planowana jest pielgrzymka do Medżugorje od 6 do 12 sierpnia.