OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.09.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. Obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich.
    2. W Łuszczaczu Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.
    3. Po Mszy św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 na korytarzu obok zakrystii pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje wpłaty od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
    4. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie osób, które pielgrzymowały do Medżugorje.
  2. W tym tygodniu:
    1. We wtorek święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży
    2. Krąg Biblijny ma spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej.
    3. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    4. W piątek rozpoczynamy rekolekcje „Droga do Prawdy” dla tych kandydatów do bierzmowania, którzy nie byli na tych rekolekcjach w czerwcu.
    5. W czwartek czcimy świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w piątek św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę, w sobotę wspominamy bł. Bernardynę Jabłońską, współzałożycielkę Sióstr Albertynek – która wywodzi się z naszej diecezji (Pizuny k. Narola).
    6. W sobotę próba scholki dziecięcej o godz. 10.00, a zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
  • W przyszłą niedzielę:
    1. W Hutkowie odpust św. Stanisława Kostki. Suma o godz. 12.00. W sobotę o godz. 19.00 spowiedź święta dla mieszkańców Hutkowa w tamtejszej kaplicy.
    2. Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków o godz. 10.30.
    3. Spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem i ich rodziców będzie w przyszłą niedzielę p Mszy św. o godz. 12.00.
  1. Inne:
    1. Ofiary na Sanktuarium bezimiennie 100 zł.
    2. Kontynuujemy pracę przy elewacji północnej kościoła, przy konserwacji całego dachu oraz rozpoczęliśmy prace przy izolacji fundamentu północnej ściany klasztoru.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. Polecamy i zachęcamy.
    4. We wtorek – 25 września będziemy przeżywać Święto Zespołu Szkół im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie.
    5. Ministerstwo Środowiska i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym składania wniosków o dotacje (do 47 700 złotych) oraz preferencyjne pożyczki na wymianę starego kotła lub pieca na nowoczesne źródło ciepła oraz na ocieplenie domu, w tym m. in. na wymianę okien, drzwi, ocieplenie ścian i stropów. Eksperci Funduszu przedstawią zasady składania wniosku oraz udzielą odpowiedzi na pytania. Spotkanie odbędzie się w Krasnobrodzkim Domu Kultury w czwartek o godz. 18.00.