Program nawiedzenia Symboli Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii

Nasza Diecezja w dniach od 2 do 16 maja będzie gościła Symbole ŚDM: Krzyż i Ikonę Matki Bożej. Symbole te odwiedzą także naszą parafię w tym tygodniu, w dniu – 7 i 8 maja. A oto program:

Czwartek – 7 maja

– 17.45 – Powitanie Symboli.
– 18.00 – Msza św. i z racji I Czwartku nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
– 20.00 – „Młodzież przy Krzyżu” – modlitwa uwielbienia przez młodzież z naszego Dekanatu.
– 21.00 – Apel Maryjny i czuwanie do rana.

Piątek – 8 maja

– 6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
– 7.00 i 7.30 – Msze św. i pożegnanie symboli.
– 8.30 – Nabożeństwo przy symbolach w naszym krasnobrodzkim ZSO im. Jana Pawła II.

Zapraszamy bardzo serdecznie na ten czas. Pragniemy, by czuwanie trwało przez całą noc z czwartku na piątek. 16.30. Dlatego ważne jest, by w kościele przez cały czas ktoś był. Przy wyjściach są wyłożone kartki z rozpisaniem na poszczególne godziny na to nocne czuwanie. Prosimy, by kto może, postawił krzyżyk przy godzinie, o której będzie mógł być przed Panem. Przypomnijmy sobie Misje z ks. Dominikiem. Będzie też można leżeć krzyżem.