Księga gości

Pozostaw po sobie ślad.
Wszystkie wpisy w księdze gości są moderowane.

16 komentarzy

 1. Vika napisał(a):

  Ta parafia jest piękna. Czuć uroczystość miejsca w którym się przebywa. Po prostu ślicznie i kolorowo 🙂

 2. Agata napisał(a):

  Bardzo piękne miasto i przepiękna parafia

 3. Stasiek napisał(a):

  Choć mieszkam w Szczebrzeszynie to Krasnobród i okolice są moimi ukochanymi stronami,mój Ś.P dziadek pochodził z Hutkowa i to on,dzięki temu że często tam mnie woził,zaszczepił mi miłość do waszych stron… Marzę by kiedyś,gdy spotkam odpowiedniego człowieka wziąć ślub w kościele w Krasnobrodzie… Ech,marzenia… Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

 4. sanitas napisał(a):

  Miałam przyjemność być w Waszej Parafii i bardzo mile wspominam ten pobyt.

 5. Parafianie z Zamościa napisał(a):

  Z okazji Wielkiego Czwartku, pamiątki ustanowienia kapłaństwa, pragniemy Wam życzyć by droga, na którą zaprosił Was Chrystus – Najwyższy Kapłan była dla Was drogą ku świętości.

  Niech stale w Was wzrasta miłość do Eucharystii. Niech w gorliwym i pełnym poświęcenia wypełnianiu pragnień Serca Bożego wspiera Was zawsze moc Ducha Świętego.

  Życzymy Wam gorących serc, abyście stając przy człowieku w jego ziemskiej wędrówce podnosili to, co słabe, prostowali to, co powikłane i wzbudzali nadzieję. Niech Wasza szlachetna posługa siania ziarna Bożej Prawdy i prowadzenia ludzi do spotkania z Chrystusem w sakramentach przynosi radość. Niech przyczynia się do budowania jedności Kościoła – naszego Domu.

  Matka Chrystusa, Matka Kapłanów swą macierzyńską miłością niechaj broni, osłania i czuwa nad Wami.

  Szczęść Boże!

 6. Ala napisał(a):

  Jestem na Waszej pięknej stronie. Szczęść Boże Parafio !!! Kościół przepiękny, chwilę byłam ale już dawno . Mam nadzieję, że w tym roku zobaczę to piękne, święte miejsce. Wybieram się na wycieczkę z grupą osób niepełnosprawnych z Zamościa / chorych na SM – Stwardnienie Rozsiane /. Może Matka Przenajświętsza da nam siły aby zobaczyć , być , pomodlić się. To wydarzenie będzie we wrześniu . Pozostańcie z Bogiem i Matką Najświętszą.

 7. Jacek napisał(a):

  Przyjechałem z Lublina. Miałem to wielkie szczęście gościć z całą moją rodzinką w tym przepięknym Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej na Mszy Świętej 29.05.2016 o godz. 18. Urzekła mnie tu szczególnie cudowna atmosfera, która przepełniła moje serce radością i spokojem. Ostatnio w Krasnobrodzie byłem ok 30 lat temu, odżyły młodzieńcze wspomnienia. Kolejne Sanktuarium, które pragnę z rodzinką odwiedzić, to Medziugorie. Z Panem Bogiem

 8. Mariusz napisał(a):

  Witam gorąco. Strona parafii jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć na temat życia parafii. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 9. Katerina Woj napisał(a):

  Dzięki tej stronie jest łatwiej być poinformowanym o nowościach. Strona intuicyjna i przejrzysta. 🙂

 10. PanM napisał(a):

  Miałem zaszczyt odwiedzić Wasza parafie – cudowne miejsce. Szczęść Boże

 11. Małgorzata napisał(a):

  Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał potrzebne łaski.

 12. Jacek napisał(a):

  Dziękuję za Ewangelię, piękne sanktuarium, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zawitam w te strony. Szczęść Boże.

 13. Ryszard napisał(a):

  Dziękuję PANU BOGU I PANI ROZTOCZA za otrzymane łaski nawiedzając to miejsce.

 14. Monika napisał(a):

  Miałam okazję – zupełnie przez przypadek – uczestniczyć dzisiaj we Mszy Św. odpustowej o 10:30, której przewodniczył ks. dr Jerzy Smoleń. Naprawdę wspaniała uroczystość, a do tego wyjątkowe kazanie o roli rodziców w kształtowaniu postawy dzieci. To wyjątkowe, że musiałam przebyć tyle kilometrów, żeby trafić na takie słowa i móc ich wysłuchać. Gratuluję zrozumienia problemów dzieci, młodych ludzi i ról obojga rodziców. Oraz umiejętności przedstawienia ich i ukazania właściwej drogi.

  • Monika napisał(a):

   I jeszcze jedno – nie sądziłam, że jeszcze kiedyś przyznam, że jakiś ksiądz będzie mnie w stanie nauczyć, jak stawać się lepszym rodzicem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 15. Arko-Travel napisał(a):

  Piękny Kościół i ciekawe kazania, dzięki którym nikt z obecnych się nie nudzi. Oby więcej takich miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *