Pozostaw po sobie ślad.
Wszystkie wpisy w księdze gości są moderowane.

1. Vika napisał(a):

Ta parafia jest piękna. Czuć uroczystość miejsca w którym się przebywa. Po prostu ślicznie i kolorowo 🙂

2. Agata napisał(a):

Bardzo piękne miasto i przepiękna parafia

3. Stasiek napisał(a):

Choć mieszkam w Szczebrzeszynie to Krasnobród i okolice są moimi ukochanymi stronami,mój Ś.P dziadek pochodził z Hutkowa i to on,dzięki temu że często tam mnie woził,zaszczepił mi miłość do waszych stron… Marzę by kiedyś,gdy spotkam odpowiedniego człowieka wziąć ślub w kościele w Krasnobrodzie… Ech,marzenia… Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

4. sanitas napisał(a):

Miałam przyjemność być w Waszej Parafii i bardzo mile wspominam ten pobyt.

5. Parafianie z Zamościa napisał(a):

Z okazji Wielkiego Czwartku, pamiątki ustanowienia kapłaństwa, pragniemy Wam życzyć by droga, na którą zaprosił Was Chrystus – Najwyższy Kapłan była dla Was drogą ku świętości.

Niech stale w Was wzrasta miłość do Eucharystii. Niech w gorliwym i pełnym poświęcenia wypełnianiu pragnień Serca Bożego wspiera Was zawsze moc Ducha Świętego.

Życzymy Wam gorących serc, abyście stając przy człowieku w jego ziemskiej wędrówce podnosili to, co słabe, prostowali to, co powikłane i wzbudzali nadzieję. Niech Wasza szlachetna posługa siania ziarna Bożej Prawdy i prowadzenia ludzi do spotkania z Chrystusem w sakramentach przynosi radość. Niech przyczynia się do budowania jedności Kościoła – naszego Domu.

Matka Chrystusa, Matka Kapłanów swą macierzyńską miłością niechaj broni, osłania i czuwa nad Wami.

Szczęść Boże!

6. Ala napisał(a):

Jestem na Waszej pięknej stronie. Szczęść Boże Parafio !!! Kościół przepiękny, chwilę byłam ale już dawno . Mam nadzieję, że w tym roku zobaczę to piękne, święte miejsce. Wybieram się na wycieczkę z grupą osób niepełnosprawnych z Zamościa / chorych na SM – Stwardnienie Rozsiane /. Może Matka Przenajświętsza da nam siły aby zobaczyć , być , pomodlić się. To wydarzenie będzie we wrześniu . Pozostańcie z Bogiem i Matką Najświętszą.

7. Jacek napisał(a):

Przyjechałem z Lublina. Miałem to wielkie szczęście gościć z całą moją rodzinką w tym przepięknym Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej na Mszy Świętej 29.05.2016 o godz. 18. Urzekła mnie tu szczególnie cudowna atmosfera, która przepełniła moje serce radością i spokojem. Ostatnio w Krasnobrodzie byłem ok 30 lat temu, odżyły młodzieńcze wspomnienia. Kolejne Sanktuarium, które pragnę z rodzinką odwiedzić, to Medziugorie. Z Panem Bogiem

8. Mariusz napisał(a):

Witam gorąco. Strona parafii jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć na temat życia parafii. Serdecznie pozdrawiam 🙂

9. Katerina Woj napisał(a):

Dzięki tej stronie jest łatwiej być poinformowanym o nowościach. Strona intuicyjna i przejrzysta. 🙂

10. PanM napisał(a):

Miałem zaszczyt odwiedzić Wasza parafie – cudowne miejsce. Szczęść Boże

11. Małgorzata napisał(a):

Duszpasterzom i Parafianom życzę, aby Patron dzisiejszego dnia Św. Maksymilian Maria Kolbe wypraszał potrzebne łaski.

12. Jacek napisał(a):

Dziękuję za Ewangelię, piękne sanktuarium, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zawitam w te strony. Szczęść Boże.

13. Ryszard napisał(a):

Dziękuję PANU BOGU I PANI ROZTOCZA za otrzymane łaski nawiedzając to miejsce.