OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.06.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. Dziękujemy ks. dr hab. Piotrowi Kieniewiczowi za obecność i dzielenie się prawdą Bożą.
    2. Będziemy gościli Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Gospodyń Wiejskich. O godz. 11.00 będzie Droga Krzyżowa, o 12.00 Msza św. pod przewodnictwem ekonoma diecezji – ks. Miłosława Żura. Po Mszy św. będzie procesja różańcowa do Kaplicy na Wodzie. Z tej racji nie będzie procesji eucharystycznej.
    3. Spotkanie pielgrzymów, którzy byli w maju w Medżugorje będzie o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu:
    1. Nabożeństwa czerwcowe w Sanktuarium odprawiamy codziennie o 17.30. Zapraszamy.
    2. W tym tygodniu odbędą się nabożeństwa poświęcenia pól. Początek o godz. 17.00. Prosimy o przyjazd po księdza na godz. 16.45, byśmy punktualnie rozpoczęli. Następujący porządek:
      Poniedziałek (4.06.2018r.) (3. Księży) Borki, Szur i Zielone.
      Wtorek (5.06.2018r.) (3. Księży) Majdan Wielki, Majdan Mały i Zaboreczno z Kolonią Partyzantów
      Środa (6.06.2018r.) (3. Księży) Wólka Husińska, Husiny i Hutków
      Piątek (8.06.2018r.) (2. Księży) Nowa Wieś oraz Msza św. dla Krasnobrodzkiego Stowarzyszenia Turystycznego i dla wszystkich mieszkańców Krasnobrodu, właścicieli pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych z  modlitwą o urodzaje na polach i w ogrodach, ale także o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Krasnobrodzkiej dla całej rzeczywistości „agroturystyki”. Ta Msza św. odbędzie się przy Kaplicy na Wodzie w najbliższy piątek, 8 czerwca o godz. 18.00.
    3. W czwartek, 7 czerwca – jest też I czwartek miesiąca, zakończenie oktawy uroczystości Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00, procesja eucharystyczna na Kalwarii, a po niej poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Procesję obsługuje OSP z Zielonego. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała odbędzie się również w Łuszczaczu o godz. 18.00.
  3. W przyszłą Niedzielę:
    1. W Dominikanówce Msza św. będzie o godz. 12.00 z racji 30 rocznicy poświęcenia Kaplicy.
    2. A w Sanktuarium o godz. 12.00 będziemy gościli ks. Marcina Serafina ze Mszą św. prymicyjną.
  4. Inne:
    1. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. Jest w nim relacja z uroczystości patriotyczno-religijnych z Róży. U S. Jadwigi jest miesięcznik Egzorcysta poświęcony uzdrowieniu pamięci i traum z dzieciństwa.
    2. Poświęcenie pól w Dominikanówce i Klocówce będzie w poniedziałek, w Niemirówku we wtorek, a w Łuszczaczu i Róży w środę.
    3. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice Zespołu Szkół w Krasnobrodzie serdecznie zapraszają społeczność Miasta i Gminy Krasnobród oraz przyjezdnych gości na FESTYN RODZINNY dla NIEPODLEGŁEJ, który odbędzie się 10 czerwca (niedziela) od godziny 14.00 na placu przy budynku szkoły. Organizatorzy przygotowali konkursy, zabawy, pokazy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy również na wspólne tańce oraz degustację smacznych potraw oraz słodyczy. Wstęp wolny”.
    4. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 7 – 8 lipca. Koszt z noclegiem 120 zł. Zapisy u p. Józefy Kusz i p. Krystyny Guzowskiej.
    5. Modlitwa do M.B. Krasnobrodzkiej