OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02.2018r.

V Niedziela Zwykła
4 II 2018 r.

I. W dniu dzisiejszym:
1. Z racji I-ej Niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja na temat intencji modlitw na luty.

II. W tym tygodniu:
1. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty – po Mszy św. o 7.00 i 17.00 święcimy chleb, sól i wodę, we wtorek – śś. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę – św. Scholastykę.
2. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. o godz. 17.00.
3. W najbliższy piątek 9 lutego o godz. 15.00 w szkole w Majdanie Wielkim rozpocznie się „Droga do Prawdy” – rekolekcje dla naszej młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Recepcja będzie czynna od 14.30. W sobotę startujemy o godz. 9.00. W sprawie szczegółowych informacji oraz w kwestii dostarczenie zgód od rodziców prosimy zgłaszać się do ks. Piotra. Dla pozostałej grupy kandydatów do bierzmowania rekolekcje będą miały miejsce również na terenie szkoły w Majdanie Wielkim tydzień później w dniach 16 – 17 lutego.
4. W przyszłą niedzielę wypada wspomnienie NMP z Lourdes, a jest to Światowy Dzień Chorego. W naszym Sanktuarium Mszę Świętą w intencji chorych połączoną z sakramentem namaszczeniem chorych będziemy sprawowali w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni!

III. W przyszłą niedzielę:
1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. Następny termin chrztu św. – 11 marca.
2. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

1. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 5 zł., a w nim m.in. artykuł naszego rodaka ks. Prof. Edwarda Walewandra i krótki wywiad z naszym proboszczem o cudzie jakim jest spowiedź. Jest też „Nasza Arka” – numer poświęcony relikwiom Męki Pańskiej i numer specjalny o polskiej drodze św. Jakuba – Camino Polaco. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
2. Burmistrz Krasnobrodu informuje, że w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 11 są do odebrania nakazy płatnicze na rok 2018 dla miejscowości Krasnobród oraz osiedli Podklasztor i Podzamek.
3. W dniach 29.04-05.05.2018r. organizowana jest pielgrzymka do Medżugorje. Całkowity koszt 500 zł +150 Euro. Tel. 604 116 621.