OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.03.2018r.

I. W dniu dzisiejszym:
1. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w kaplicach po Mszy św.

II. W tym tygodniu:
1. Spotkanie Rady Duszpastersko-Ekonomicznej naszej parafii będzie we wtorek o godz. 19.00.
2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00. Po niej Msza św. i oddanie czci relikwiom drzewa Krzyża Świętego przez ucałowanie. Przypominamy o możliwości uzyskania odpustów.
3. W sobotę rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.

III. W przyszłą niedzielę (Niedziela Laetare – łac. Radować się – od antyfony na wejście):
1. W kościele parafialnym rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzić będzie ks. Dr Michał Maciołek – Kanclerz naszej Kurii Diecezjalnej.
2. Z racji rekolekcji nie będzie Mszy św. w kościołach filialnych, za wyjątkiem Łuszczacza, gdzie Msza św. odprawiona zostanie o godz. 8.00.
3. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w Łuszczaczu po Mszy św.
4. Uwaga dzieci pierwszokomunijne: w przyszłą niedzielę będzie poświęcenie i rozdanie książeczek.

1. W zakrystii możemy nabyć paschaliki Caritasu na stół świąteczny w cenie 5 zł., duże w cenie 15 zł. i czekoladowe baranki w cenie też 5 zł.
2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, a w nim m.in. ciekawe wywiady m.in. z nowym ceremoniarzem papieskim, którym został Polak, czy też piękny wywiad z dziennikarką o Janie Pawle II p.t. „Dziękuję Ci, że jesteś kobietą”. Są też ciekawe artykuły m.ni. o pani Alinie Paul – zamojskiej poetce, która często bywała w Krasnobrodzie i pisała o nas, czy też piękne słowa naszej parafianki o kobietach. Jest też marcowy numer „Naszej Arki” o rodzinie Ulmów, która przypłaciła życiem ratując Żydów. U Siostry Jadwigi jest nowy numer „Egzorcysty” o bałwochwalstwie. Jest tam m.in. ciekawy wywiad z ks. Piotrem Glasem.