OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.08.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. Dziękujemy ks. Michałowi Skubisowi za dzielenie się swoimi przeżyciami jako misjonarz w Papui Nowej Gwinei. Pozdrawiamy i życzymy Bożego błogosławieństwa. Można też złożyć dar ofiarny na misje ks. Michała.
    2. Pierwsza niedziela sierpnia – miesiąca abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawić się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy.
    3. W Sanktuarium z racji I niedzieli miesiąca po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja, którą obsługuje OSP z Wólki Husińskiej. Po procesji konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc sierpień.
  2. W tym tygodniu:
    1. W poniedziałek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Suchowoli. W środę wspominamy św. Dominika kapłana, w czwartek obchodzimy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy, w piątek święto św. Wawrzyńca diakona.
    2. Spowiedź przedodpustowa dla mieszkańców Dominikanówki będzie w sobotę o godz. 19.00.
  • W przyszłą niedzielę:
    1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Akta spisujemy w piątek i sobotę w godz. 8.30-10.00 i 17–18. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy wieczorowej, a po Mszy św. konferencja chrzcielna. Następny termin chrztu – 8 września.
    2. Uroczysty Odpust ku czci św. Dominika odbędzie się w Dominikanówce o godz. 12.00.
    3. Po każdej Mszy św. pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował w zakrystii składki członkowskie Towarzystwa Przyjaciół KUL.
    4. O godz. 17.00 odbędzie się koncert organowy. Grać będzie Léon Kerremans z Brukseli. Serdecznie zapraszamy.

Inne:

1. Dziś o godz. 18.00 na Placu Siekluckiego odbędzie się Koncert Krasnobrodzkiej Orkiestry Dętej.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 5 zł. A w nim m.in. o koncertach organowych w naszym Sanktuarium.
    3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej