OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.05.2018r.

• W dniu dzisiejszym:
    1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Przeznaczone są na WSD naszej diecezji.
    2. Dziś za racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Majdanu Wielkiego.
  • W tym tygodniu:
    1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Módlmy się o spokojny deszcz.
    2. We wtorek przypada uroczystość patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika. Módlmy się za Ojczyznę.
    3. Próba dzieci przed I Komunią św. będzie we wtorek o godz. 16.00.
    4. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie w Sanktuarium o 17:30 a w kaplicach i przy krzyżach przydrożnych o ustalonej porze. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
    5. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
    6. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek i będzie po Mszy św. wieczornej. Każdego dnia będziemy prosili o poszczególne dary Ducha Świętego.
    7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie też w piątek po Mszy wieczornej.
    8. Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia odbędzie się w naszym Sanktuarium. Początek o godz. 10.00.
    9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Ma być asysta na pielgrzymce.
    10. Scholka dziecięca spotyka się też o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
    1. Spotkanie rodziców dzieci I komunijnych będzie po Mszy św. o godz. 12.00.
    2. Komunia św. rocznicowa będzie za dwa tygodnie 20 maja o godz. 9.00.
    3. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi po sumie.
    4. Z racji 13 dnia miesiąca maja będzie Nabożeństwo Fatimskie przy Kaplicy na Wodzie. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Potem będzie Różaniec Fatimski przy stacjach różańcowych. Zapraszamy.
  • Inne:
    1.  Niech Bóg przesz wstawiennictwo Pani Roztocza błogosławi ofiarodawcom na rzecz Sanktuarium.
    2. Mamy nowych opiekunów i sponsorów drzewek lipowych. Bóg zapłać. Niech Wam Bóg błogosławi.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł.
    4. U Siostry Jadwigi jest wiele ciekawych książek i pamiątek.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej o urodzaje.