OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.06.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. O godz. 12.00 będzie sprawowana Msza św. Prymicyjna ks. Marcina Serafina, pochodzącego z Hutek. Po Mszy św. każdy będzie mógł otrzymać błogosławieństwo prymicyjne.
    2. W Dominikanówce o godz. 12.00 będzie Msza św. dziękczynna w 30. rocznicę poświęcenia tamtejszej kaplicy dojazdowej.

1. W tym tygodniu:
    1. Nabożeństwa czerwcowe w Sanktuarium odprawiamy codziennie o 17.30. Zapraszamy.
    2. W tym tygodniu odbędą się nabożeństwa poświęcenia pól. Początek o godz. 17.00. Prosimy o przyjazd po księdza na godz. 16.45. Następujący porządek:

Poniedziałek (11.06.2018r.) (2. Księży) Dominikanówka i Klocówka.

Wtorek (12.06.2018r.) Niemirówek

Środa (13.06.2015r.) (2. Księży) Łuszczacz, Róża

1. We wtorek – 12 czerwca mija 19 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu. W tym dniu odbędzie się w Katedrze Zamojskiej IV Diecezjalny Dzień osób z niepełnosprawnością. Msza św. o godz. 10.00.
  2. We wtorek wspominamy też bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego i Stanisława Starowiejskiego , męczenników II wojny światowej, związanych z naszą diecezją.
  3. Uwaga uczniowie II klas Gimnazjum. Pierwsze spotkanie w sprawie przyszłorocznego bierzmowania będzie w najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W środę 13 czerwca odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie przy Kaplicy Objawień na Wodzie o godz. 18.00. Chyba żeby padało.
  5. W sobotę będzie czuwanie modlitewne po Mszy św. wieczornej do Apelu Maryjnego.

• W przyszłą niedzielę:
    1. W Majdanie Wielkim będzie sprawowana Suma odpustowa ku czci św. Brata Alberta o godz. 12.00. W tym dniu nie ma Mszy św. w Dominikanówce i Majdanie Małym. Spowiedź święta dla mieszkańców Majdanu Wielkiego w najbliższą sobotę o godz. 19.00 w tamtejszej kaplicy. Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców Majdanu Wielkiego o skorzystanie ze spowiedzi i odpustu.
    2. Pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował wpłaty od członków TP KUL.
    3. Po Sumie modlitewne Spotkanie Legionu Maryi.

1. Inne:
    1. Do nabycia prasa katolicka: tygodnik Niedziela w cenie 5 zł. a w nim piękny artykuł o ks. Dolindo Ruotolo, jak też wspomnienia ostatniego szkolnego kolegi papieża Jana Pawła II. Jest tez numer czerwcowy „Naszej Arki” i numer specjalny. U S. Jadwigi jest czerwcowy nr „Egzorcysty”.
    2. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.