OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.05.2017r.

V Niedziela Wielkanocna
  14V 2017 r.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych po Mszy święte o godz. 9.00.
2. O godzinie 12.00 suma odpustowa ku czci Św. Izydora w Majdanie Małym.

II. W tym tygodniu:

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie w Sanktuarium o 17:30 a w kaplicach i przy krzyżach przydrożnych o ustalonej porze. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
2. W liturgii obchodzimy we wtorek św. Andrzeja Boboli patrona Polski.
3. We wtorek o 16.00 spotkanie rodziców i dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź dla nich będzie w sobotę o 9.00.
4. Dzieci pierwszokomunijne mają swoje spotkania w tym tygodniu w czwartek i piątek o 16.00. Spowiedź dla nich będzie w następną sobotę o godz. 9.00.
5. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w najbliższy czwartek o godz. 18.00. Już od 17.00 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego za zmarłych przodków
6. W piątek po Mszy św. o godzinie 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
7. Ministrantów zapraszamy w sobotę na 11.00.

III. W przyszłą Niedzielę:

1. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Proszono nas, by ogłosić, że w Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie ruszyła rekrutacja do projektu „Własna firma – włącz się zawodowo”. Skierowany jest do osób bezrobotnych zamierzających założyć własną działalność gospodarczą.
2. Tomaszowski Dom Kultury w Tomaszowie zaprasza w 100-lecie Objawień Fatimskich na premierowe projekcje filmu: ”Teraz i w godzinę śmierci”. Autorzy ukazują wielką siłę modlitwy różańcowej, która potrafi zmienić bieg historii. Projekcje w piątek o 14.00. w następne dni o 15.30.
3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł.