OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.07.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. XV niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus.
    2. Po Mszy św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 na korytarzu obok zakrystii pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje wpłaty od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
    3. W miejscowości Zielone o godz. 13.00 będzie Msza św. za poległych w 1939 r., a po niej rekonstrukcja historyczna wydarzeń z lat okupacji niemieckiej.
  2. W tym tygodniu:
    1. W poniedziałek 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel inaczej Matki Boskiej Szkaplerznej – odpusty w Nabrożu i Tomaszowie Lubelskim. W Tomaszowie XII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin.
    2. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    3. W sobotę po Mszy Świętej wieczorowej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 prowadzona przez grupy modlitewne naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  • W przyszłą niedzielę:
    1. W Sanktuarium o godz. 17.00 kolejny koncert organowy – gra Michał Szostak z Lichenia. Wstęp wolny.
    2. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po Mszy św. o godz. 10.30 poświęcenie pojazdów mechanicznych. Intencją obejmujemy wszystkie nie poświęcone dotąd pojazdy, niezależnie w którym miejscu są zaparkowane o ile taka będzie wola ich właścicieli. Przy okazji poświęcenia pojazdów będzie okazja złożenia ofiar do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
    3. W Dominikanówce o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji poległych ułanów. Po Mszy św. odbędą się pokazy sprawności kawaleryjskich. Serdecznie zapraszamy.
    4. Katolickie Przymierze Mężczyzn zaprasza w przyszłą niedzielę na zjazd mężczyzn do Krasnobrodu. Rozpoczęcie o godz. 9.00 Mszą św. w Sanktuarium. W planie konferencje dla mężczyzn, spływ kajakowy, ognisko i męskie świętowanie.
  1. Inne:
    1. Jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” w cenie 5 zł. U s. Jadwigi jest lipcowy numer „Egzorcysty”. Temat numeru: „Ku prawdziwej wolności”. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
    2. Przyjmujemy zapisy na 36 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Kto nie może pielgrzymować fizycznie, może to czynić duchowo i ufundować stypendium pielgrzymkowe w kwocie 100 zł.
    3. Dwu letnia Kinga Cybula z Ruszowa-Kolonii, gmina Łabunie urodziła się z połową serca, by dalej mogła żyć potrzebne są fundusze na trzeci etap operacji w Niemczech. Rodzice zwracają się o pomoc. W przyszła niedzielę będą zbierali datki przy naszym kościele.
    4. Modlitwa do Pani Roztocza w intencji wypoczywających na wakacjach i pracujących na roli.