OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.06.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. W Majdanie Wielkim o godz. 12.00 jest odpust ku czci św. Brata Alberta.
    2. Pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje wpłaty od członków TP KUL.
    3. Po Mszy św. o 12.00 modlitewne spotkanie Legionu Maryi.
    4. W Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędzie się o godz. 17.00 bardzo ciekawy Koncert dla Rodziców. Informacje szczegółowe na plakacie.

1. W tym tygodniu:
    1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 17.30.
    2. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie środę po Mszy św. wieczornej.
    3. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Już o godz. 17.00 będzie nabożeństwo w intencji zmarłych przodków. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego w Krasnobrodzie odprawiona zostanie o godz. 8.30. W Majdanie Wielkim i w Łuszczaczu też o godz. 8.30. Dobrze by było, gdyby szkoły przyszły ze swoimi sztandarami.
      I w związku z tym spowiedź dla uczniów i nauczycieli w Majdanie Wielkim będzie czwartek o godz. 14.30, spowiedź w Łuszczaczu będzie o godz. 15.30. W Krasnobrodzie zaś spowiedź będzie w czwartek od godz. 16.30. Bardzo proszę rodziców i nauczycieli, by wszystka młodzież i wszystkie dzieci zakończyły rok szkolny z czystymi sercami. By w piątek wszyscy mogli wziąć udział i przystąpić do Komunii świętej.
    5. Rekolekcje „Droga do Prawdy” dla naszej młodzieży rozpoczną się w Domu Pielgrzyma w piątek o godz. 16.30. W sprawie zapisów prosimy zgłaszać się do ks. Piotra.
    6. W najbliższy piątek rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością odpustową Matki Boskiej Krasnobrodzkiej. Będzie po Mszy św. wieczornej.
    7. W sobotę jest wyjazd do Częstochowy dla mężczyzn. Szczegóły na plakatach.
    8. W sobotę Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy naszych ojców.

• W przyszłą niedzielę:
    1. Obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Wólce Husińskiej będzie uroczysty odpust. Spowiedź dla mieszkańców Wólki Husińskiej będzie w sobotę, 23 czerwca o godz. 19.00. Św. Jan Chrzciciel jest też patronem J.E. Bpa Jana Śrutwy, który w tym dniu obchodzi imieniny.
    2. W miejscowości Osuchy odbędą się uroczystości związane z 74 rocznicą bitwy [partyzanckiej. Początek o godz. 10.00.

1. Inne
    1. Sanatorium Rehabilitacyjne w Krasnobrodzie zaprasza całe rodziny na Dzień Otwarty w sobotę od godz. 13.00.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 5 zł. oraz „Nasza Arka” numer czerwcowy.
    3. Modlitwa do Pani Roztocza.