OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.08.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. Suma odpustowa w kaplicy św. Rocha o godz. 12.00. Od godz. 10.00 do kaplicy św. Rocha obowiązuje ruch jednokierunkowy. Nie wyjeżdżamy od kaplicy w stronę Krasnobrodu, bo utworzą się korki. Kazania dziś głosi ks. dr hab. Piotr Kieniewicz z Warszawy – sekretarz Prowincji Księży Marianów. Dziękujemy mu za głoszenie Słowa Bożego przez cały dzisiejszy dzień. Przy wyjściu można nabyć książkę ks. Profesora „Labirynt małżeński”.
    2. Spotkanie osób wyjeżdżających do Medżugorje będzie po Mszy św. o godz. 18.00.
    3. Zapraszamy na XII już Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej: „Per Artem ad Astra”. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na koncert organowy. Jutro o godz. 19.00 w kościele Zesłania Ducha Świętego będzie koncert na cytrze, we wtorek o 19.00 w KDK spektakl p.t. „Humor w Niepodległej”, w środę w KDK koncert kameralny, w czwartek w naszym Sanktuarium o 19.00 – koncert nadzwyczajny na organach i w piątek o godz. 18.00 Msza św. Dziękczynna i potem uroczysty koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Organowego oraz Orkiestry Festiwalowej i zespołu „Przyjaciele”.
  2. W tym tygodniu:
    1. W liturgii Kościoła wspominamy jutro św. Bernarda z Clairvaux, we wtorek św. Piusa X, w środę liturgiczne wspomnienie NMP Królowej, w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła – odpust w Sitańcu.
  • W przyszłą niedzielę:
    1. Msze św. w Sanktuarium odprawimy o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W Łuszczaczu Msza św. o godz. 8.00.
    2. O godz. 17.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się ostatni tego lata koncert organowy. Śpiewać będzie Zbigniew Pinderak – tenor, na organach grać będzie pan Marek Kudlicki z Wiednia. Serdecznie zapraszamy.
  1. Inne:
    1. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 5 zł.
    2. Dziękujemy mieszkańcom ul. 3 Maja za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz pozostałych obiektów parafialnych po odpuście MB Zielnej.
    3. Serdecznie dziękujemy pracownikom ZGK w MW za uruchomienie pompy przy Kaplicy św Rocha. Ofiarodawcą był. Mirosław Pasieczny i osoba bezimienna. Strażakom z Wólki Husińskiej dziękujemy za oczyszczenie studni i całej elewacji Kaplicy. Niech Bóg wam błogosławi. Sprzątanie kaplicy św. Rocha i otoczenia jutro o godz. 8.00. Do tej czynności prosimy tradycyjnie naszych harcerzy.
    4. Dożynki Diecezjalne będą w niedzielę 9 września. Bardzo prosimy, aby każda miejscowość naszej parafii przygotowała wieniec dożynkowy.
    5. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.