OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05.2018 r.

• W dniu dzisiejszym:
    1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Możemy dziś uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „Veni Creator”.
    2. Msza św. dla dzieci, które obchodzą Rocznicę Komunii św., będzie o godz. 9.00
    3. W Majdanie Małym odpust ku czci św. Izydora.
    4. W parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego uroczysty odpust – Suma o godz. 12.00
    5. U nas po Mszy św. o godz. 12.00 modlitewne spotkanie Legionu Maryi.
    6. Pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje składki członkowskie TP KUL.
  • W tym tygodniu:
    1. Jutro święto NMP Matki Kościoła, dawniej zwane drugim Dniem Zielonych Świąt – Msze św. w Sanktuarium w porządku niedzielnym, w kościołach filialnych: Łuszczacz o 15.00, Wólka Husińska 16.30, Dominikanówka 15.00, Majdan Wielki 16.00, Majdan Mały 17.00, Hutków 16.00. Kto ze względu na pracę nie może uczestniczyć we Mszy św. w ciągu dnia, niech przybędzie do Sanktuarium na godz. 18.00. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30. A po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
    2. Zapraszamy na to spotkanie zainteresowanych pomocą osobom uzależnionym.
    3. Uroczystość upamiętniająca 75 rocznicę bitwy będzie w Róży jutro o godz. 12.00.
    4. W czwartek jest obchodzone święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu będzie też Pielgrzymka Młodzieży Bierzmowanej do Sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim.
    5. Pielgrzymka Matek dzieci z niepełnosprawnością do naszego Sanktuarium będzie w piątek o g. 10.00
    6. Spowiedź dzieci przed Komunią św. oraz ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwa i rodzin będzie w piątek o godz. 16.00.
    7. W sobotę jest Dzień Matki. W tym dniu: próba scholki o godz. 10.00. Zbiórka ministrantów o 11.00.
  • W przyszłą niedzielę – Niedziela Trójcy Najświętszej
    1. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
    2. I Komunia św. dzieci klas III będzie o godz. 12.00.
    3. Taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne. Ks. Biskup wyraził zgodę, by taca została w naszej parafii na kontynuację prac przy elewacji kościoła i konserwacji dachu. Liczymy na wsparcie.
  • Inne:
    1. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowej Komunii św., którzy ufundowali komplet obrusów na ołtarze.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 5 zł. W numerze tym jest m.in. relacja z akcji sadzenia lip w tzw. Alei Niepodległości przy Sanktuarium. U s. Jadwigi jest m.in. miesięcznik „Egzorcysta”.
    3. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.