OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.05.2017r.

21 V 2017 r.

I. W dniu dzisiejszym:

1. O godz. 9.00 odbyła się Komunia Rocznicowa dzieci klas IV z naszej parafii
2. Pan Mieczysław Komisarczuk zbiera składki członkowskie TP KUL.
3. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Legionu Maryi.

II. W tym tygodniu:

1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (dawne Dni Krzyżowe).
2. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie w Sanktuarium o 17:30 a w kaplicach i przy krzyżach przydrożnych o ustalonej porze. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
4. W piątek, 26 maja, o godz. 10.00 – III Pielgrzymka Matek dzieci z niepełnosprawnością do naszego Sanktuarium. Również w piątek rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie każdego dnia po Mszy św. wieczornej.
5. Spowiedź dzieci, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i krewnych przed I Komunią Świętą będzie w sobotę godz 9.00.
6. W sobotę o godz. 9.30 z przystanku przy klasztorze kandydaci do bierzmowania wyjeżdżają na X Pielgrzymkę Młodzieży Bierzmowanej do Sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim.
7. Zbiórka scholii dziecięcej ministrantów w sobotę o godz. 10..00, a ministrantów o godz. 11.00.

III. W przyszłą Niedzielę:

1. Ofiary na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne naszej diecezji. Ale z tej racji, że prowadzone są prace w naszym Sanktuarium, za zgodą Kurii taca ta zostanie u nas. Prosimy o hojność serca.
2. Msza św. z I Komunią dzieci klas III będzie o godz. 12.00.
3. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi po sumie.

1. Wielką wdzięczność wyrażamy panu Grzegorzowi Sachajko z Krasnobrodu, za wykonanie i wystawienie do oglądania na naszym podwórku uli pszczelich o różnych formach i kształtach. Nad wszystkimi ulami góruje patron pszczelarzy – św. Ambroży. Zachęcamy do obejrzenia i podziwiania pomysłów i kunsztu artystycznego.
2. Uczniowie, Rada Rodziców, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSO im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie zapraszają na Piknik Rodzinny, który rozpocznie się w dniu dzisiejszym na placu szkolnym o godzinie 16.00. W programie imprezy: Loteria fantowa z cennymi nagrodami, poczęstunek oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i rodziców.
3. Krasnobrodzki Dom Kultury zaprasza na projekcję filmu: ”Czekając na motyle” odbędzie się w dniu 23 maja 2017 (wtorek) o godz. 19.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury.
4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. A w nim m.in. o pobycie Ojca Świętego Franciszka w Fatimie, wywiad a Abpem Mieczysławem Mokrzyckim, jeszcze raz o św. Janie Pawle II,
o śmierci młodej Polki w Egipcie i jej konsekwencjach oraz coś dla małżonków i ludzi młodych.
5. U Siostry Jadwigi są nowe numery miesięcznika „Egzorcysta”, broszura „Wszystko o Fatimie” i wiele ciekawych książek i pamiątek. M.in. najnowszy tomik poezji zamojskiej poetki Aliny Paul pt. „Ponad doczesnością”.
6. Organizowane są pielgrzymki do Medżugorje: od 22 do 28 czerwca i od 31 lipca do 7 sierpnia na Święto Młodych. Zapisy w zakrystii.