OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.07.2018 r.

 1. W dniu dzisiejszym:
  1. O godz. 12.00 na cmentarzu grzebalnym Suma za zmarłych. W razie deszczu Msza św. będzie w Sanktuarium. Kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii. Wypełnione składamy w zakrystii u księży.
  2. Spotkanie osób udających się do Medżugorje będzie dziś po Mszy św. o godz. 18.00.
 1. W tym tygodniu:
  1. We wtorek wspominamy św. Ignacego z Loyoli, w środę św. Alfonsa Marię Liguoriego, w sobotę św. Jana Marię Vianney’a patrona kapłanów.
  2. W tym tygodniu wypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. W piątek Msze św. odprawimy o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź św. przed Mszą św. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  3. Spotkanie młodzieży, która wybiera się na Exodus będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.
 • W przyszła niedzielę:
  1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, którą obsługuje OSP z Wólki Husińskiej. Po procesji konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc sierpień.
 1. Inne:
  1. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela – w cenie 5 zł.
  2. Odpust ku czci św. Dominika w Dominikanówce będzie 12 sierpnia.
  3. W środę rozpoczynamy miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas trzeźwości narodu Polskiego. Episkopat Polski zachęca do abstynencji od napojów alkoholowych.
  4. Dziękujemy tym mieszkańcom z Potoczka z Koloniami i z ul. Zamojskiej i Nowej Wsi, którzy wywozili śmiecie z cmentarza grzebalnego: w piątek: z Potoczka byli Dariusz Palonka z ciągnikiem oraz Bożena Kraj i Stanisław Szykuła. W sobotę z Nowej Wsi; Jan Kurantowicz z ciągnikiem oraz Grażyna Kurantowicz, Cecylia Roczkowska, Bożena Szpyra, Andrzej Pliżga i Franciszek Szpyra. Z ul. Zamojskiej Witold Kwaśniewski z samochodem oraz Teresa Kurantowicz. Dziękujemy im bardzo serdecznie.
  5. Mamy problem z elementami z tworzywa sztucznego. Mianowicie wysypiska śmieci nie chcą ich przyjmować. Stąd wielka prośba, by plastikowe wieńce i kwiaty zabierać do domów.

Przeczytaj także...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.