OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.07.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. O godz. 12.00 na cmentarzu grzebalnym Suma za zmarłych. W razie deszczu Msza św. będzie w Sanktuarium. Kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii. Wypełnione składamy w zakrystii u księży.
    2. Spotkanie osób udających się do Medżugorje będzie dziś po Mszy św. o godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu:
    1. We wtorek wspominamy św. Ignacego z Loyoli, w środę św. Alfonsa Marię Liguoriego, w sobotę św. Jana Marię Vianney’a patrona kapłanów.
    2. W tym tygodniu wypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. W piątek Msze św. odprawimy o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź św. przed Mszą św. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
    3. Spotkanie młodzieży, która wybiera się na Exodus będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  • W przyszła niedzielę:
    1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, którą obsługuje OSP z Wólki Husińskiej. Po procesji konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc sierpień.
  1. Inne:
    1. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela – w cenie 5 zł.
    2. Odpust ku czci św. Dominika w Dominikanówce będzie 12 sierpnia.
    3. W środę rozpoczynamy miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas trzeźwości narodu Polskiego. Episkopat Polski zachęca do abstynencji od napojów alkoholowych.
    4. Dziękujemy tym mieszkańcom z Potoczka z Koloniami i z ul. Zamojskiej i Nowej Wsi, którzy wywozili śmiecie z cmentarza grzebalnego: w piątek: z Potoczka byli Dariusz Palonka z ciągnikiem oraz Bożena Kraj i Stanisław Szykuła. W sobotę z Nowej Wsi; Jan Kurantowicz z ciągnikiem oraz Grażyna Kurantowicz, Cecylia Roczkowska, Bożena Szpyra, Andrzej Pliżga i Franciszek Szpyra. Z ul. Zamojskiej Witold Kwaśniewski z samochodem oraz Teresa Kurantowicz. Dziękujemy im bardzo serdecznie.
    5. Mamy problem z elementami z tworzywa sztucznego. Mianowicie wysypiska śmieci nie chcą ich przyjmować. Stąd wielka prośba, by plastikowe wieńce i kwiaty zabierać do domów.