OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9.09.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. O godz. 12.00 Suma Dożynkowa, przewodniczy i Słowo Boże wygłosi Ks. Bp Mariusz Leszczyński. Zbiórka delegacji przy Kaplicy na Wodzie o godz. 10.30.
    2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy również VIII Tydzień Wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi” oraz Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  2. W tym tygodniu:
    1. W czwartek z racji 13. dnia miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które odbędzie się przy Kaplicy na Wodzie. O godz. 18.00 Msza św., a potem Różaniec Fatimski. Przynieśmy lampiony. Będzie już ciemno
    2. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień szczególnego podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.
    3. W sobotę zbiórka ministrantów – o godz. 11.00. Jeśli ktoś z chłopców chciałby zostać ministrantem zapraszamy do zapisów. Prosimy zgłaszać się do ks. Krzysztofa.
    4. Spowiedź święta dla mieszkańców Łuszczacza przed odpustem będzie w sobotę o godz. 19.00.
    5. A w Sanktuarium z racji trzeciej soboty miesiąca adoracja do godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy.
  • W przyszłą niedzielę:
    1. W Łuszczaczu odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00
    2. Obchodzimy 52. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich.
    3. Puszka na Katolickie Radio Zamość.
    4. Pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował wpłaty od członków TP KUL.
  1. Inne:
    1. Ofiary na Sanktuarium złożyli: bezimiennie z K-du jako dziesięcina – 1710 zł. z Hutkowa 200 zł. i z Husin 100 zł. Wielkie serdeczne „Bóg zapłać”.
    2. Otrzymaliśmy już Kalendarze Rolnicze na rok 2019. Książkowe po 26 zł. i ścienne po 6 zł.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. W zakrystii jest też wrześniowy numer „Naszej Arki”. U s. Jadwigi jest wrześniowy numer „Egzorcysty”.
    4. W Zielonem, w sobotę – 15 września odbędzie uroczystość upamiętniająca 79 rocznicę I Bitwy pod Tomaszowem. Początek o 14.45 przed szkołą. O 15.00 Msza św.
    5. Modlitwa do Pani Roztocza w intencji diecezji.