Siostry Zakonne

Siostry Zakonne pochodzące z parafii NNMP w Krasnobrodzie

Zgromadzenie Sióstr Najświętszego Imienia Jezus
1. Gontarz Regina zakonne Goretti, ur. 13.05.1933 r. w Majdanie Wielkim, zam. w Majdanie Wielkim, I profesja zakonna 02.08.1952 r.
2. Wszoła Bronisława zakonne Andrzeja, ur. 07.12.1921 r. w Hutkowie, zam. w Hutkowie, I profesja zakonna 02.08.1952 r. Zmarła 3.09.1993 r.
3. Droździel Bronisława zakonne Wojciecha, ur. 06.04.1931 r. w Zaborecznie, zam. w Zaborecznie, I profesja zakonna 02.08.1953 r. Zmarła 27.06.2001 r.
4. Kowalczyk Maria zakonne Klaudia, ur. 29.04.1929 r. w Dębowcu, zam. w Dominikanówce, I profesja zakonna 02.08.1954 r.
5. Romaszko Łucja zakonne Antonina, ur. 24.10.1933 r. w Grabniku, zam. w Grabniku, I profesja zakonna 02.08.1954 r.
6. Piasecka Zofia zakonne Sylwestra, ur. 05.06.1929 r. w Niemirówka, zam. w Dominikanówce, I profesja zakonna 02.02.1962 r.
7. Wszoła Franciszka zakonne Symforoza, ur. 09.11.1912 r. w Hutkowie, zam. w Hutkowie, I profesja zakonna 02.08.1964 r. Zmarła 29.09.1989 r.
8. Jendruszko Kazimiera zakonne Pryska, ur. 28.08.1947 r. w Nowej Wsi, zam. w Nowej Wsi, I profesja zakonna 02.02.1965 r. Zmarła 27.01.1988 r.
9. Hołys Halina zakonne Balbina, ur. 30.06.1948 r. w Hutkowie, zam. w Hutkowie, I profesja zakonna 02.08.1967 r.
10. Jendruszko Czesława zakonne Emiliana, ur. 17.02.1950 r. w Nowej Wsi, zam. w Nowej Wsi, I profesja zakonna 02.08.1969 r.
11. Hołys Monika zakonne Kalina, ur. 06.05.1950 r. w Hutkowie, zam. w Hutkowie, I profesja zakonna 01.08.1975 r.
12. Lis Teresa zakonne Dominika, ur. 16.01.1955 r. Majdanie Małym, zam. w Majdanie Małym, I profesja zakonna 01.08.1975 r.
13. Konopka Maria zakonne Bernadetta, ur. 03.11.1952 r. w Krasnobrodzie, zam. w Krasnobrodzie, I profesja zakonna 01.08.1976 r.
14. Surmacz Urszula zakonne Laura, ur. 02.02.1957 r. w Krasnobrodzie, zam. w Jacni, I profesja zakonna 01.08.1978 r.
15. Nowak Zofia zakonne Franceska, ur. 16.08.1961 r. w Hutkowie, zam. w Hutkowie, I profesja zakonna 02.08.1979 r.
16. Borek Urszula zakonne Emilia, ur. 21.06.1965 r. w Majdanie Małym, zam. w Majdanie Małym, I profesja zakonna 02.08.1985 r.
17. Pakuła Henryka Małgorzata zakonne Walentyna, ur. 14.02.1969 r. w Krasnobrodzie, zam. w Jacni, I profesja zakonna 02.08.1988 r.
18. Korzeniowska Beata zakonne Ludomiła, ur. 24.02.1986 r. w Tomaszowie Lub., zam. w Krasnobrodzie, przynależy do Zgromadzenia od 2009 r.
Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa – Józefitki
19. Mierzwa Weronika zakonne Scholastyka, ur. 25.02.1923 r. w Trzepiecinach, zam. w Trzepiecinach, I profesja zakonna 16.06.1945 r. Zmarła 28.09.2006 r. w Radnej Górze k/Zaklikowa.
20. Gajewska Helena zakonne Maurycja, ur. 31.06.1925 r. w Majdanie Wielkim, zam. w Majdanie Wielkim, I profesja zakonna 1949 r.
21. Gajewska Marianna zakonne Marta, ur. 24.05.1928 r. w Majdanie Wielkim, zam. w Majdanie Wielkim, I profesja zakonna 16.01.1950 r.
22. Szpinda Genowefa zakonne Felicjana, ur. 10.02.1929 r. w Hutkach, zam. w Hutkach, I profesja zakonna 16.07.1950 r.
23. Pasieczna Renata zakonne Karmela, ur. 25.07.1981 r. w Zamościu, zam. w Hutkowie, I profesja zakonna 15.08.2009 r.
Zgromadzenie Sióstr Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa
24. Wołowiec Urszula zakonne Maria Donata, ur. 22.08.1963 r. w Krasnobrodzie, zam. w Husinach, I profesja zakonna 15.08.1985 r.
25. Czapla Danuta zakonne Maria Łucja, ur. 1.01.1968 r. w Józefowie, zam. w Wólce Husińskiej, I profesja zakonna 15.08.1989 r.
Siostry Loretanki
26. Głuch Józefa zakonne Laurencja, ur. 27.10.1922 r. w Bondyrzu, zam. w Bondyrzu, I profesja zakonna 15.08.1948 r.
27. Głuch Marianna zakonne Emanuela, ur. 1.05.1929 r. w Bondyrzu, zam. w Bondyrzu, I profesja zakonna 15.08.1952 r. Zmarła 4.10.2005 r.
Siostry Wizytki – klauzurowe
28. Szpinda Marianna ur. 16.07.1941 r. w Hutkach, zam. w Hutkach, I profesja zakonna 16.07.1995 r.
Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi
29. Koperwas Jadwiga zakonne Elkana, ur. 1.01.1952 r. w Majdanie Małym, zam. w Majdanie Małym, w zgromadzeniu od 16.01.1971 r.
Zgromadzenie Sióstr Św. Brata Alberta Chmielowskiego – Albertynki
30. Koperwas Aniela zakonne Rajmunda, ur. 25.08.1926 r. w Majdanie Wielkim, zam. w Majdanie Wielkim, I profesja zakonna 8.12.1951 r.
Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
31. Zawada Elżbieta zakonne Maria Oktawia, ur. 5.05.1971 w Zamościu, zam. w Adamowie, I profesja zakonna 2.08.1999 r.
Siostry Służebniczki Najświętszej Maryi Panny – Starowiejskie
32. Rybak Magdalena ur. 9.09.1983 w Krasnobrodzie, zam. w Krasnobrodzie, I profesja zakonna 15.08.2005 r.
Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus
33. Kostrubiec Maria ur. 23.04.1967 r. w Krasnobrodzie, zam. w Majdanie Wielkim, w zgromadzeniu od 25.08.2007 r.
Zgromadzenie Sióstr Św. Feliksa z Kantalicjo – Felicjanki
34. Rębisz Agnieszka ur. 20.04.1987 r. w Tomaszowie Lubelskim, zam. w Majdanie Wielkim, w zgromadzeniu od 4.10.2009 r.
Powyższe informacje otrzymano od Zgromadzeń Zakonnych.