Ogłoszenia 4.07.2021 r.

1. Parafia nasza przeżywa II dzień Wizytacji Kanonicznej. Ks. Biskup Marian Rojek odwiedza o godz. 8.00 Łuszczacz, o godz. 10.00 Majdan Mały i o godz. 12.00 będzie w naszym Sanktuarium. Po Mszy św. poświęci budynek po starej gminie. O godz. 15.00 nawiedzi DPS w Majdanie Wielkim.
    2. Pragniemy z radością poinformować, że budynek po starej gminie jest już ukończony. Czeka teraz na wyposażenie. Po każdej Mszy św. w dniu dzisiejszym zapraszamy do zwiedzania.
    3. Bóg zapłać za ofiary składane na tace przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Pozdrawiamy alumna II roku Adam Michalak pochodzącego z Huty Krzeszowskiej.
    4. Msze św. w Sanktuarium odprawimy o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00, od dzisiaj nie będzie Mszy św. w kościołach filialnych, za wyjątkiem Łuszczacza, gdzie Msza św. o godz. 8.00.
    5. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Hutkowa.
    6. Zapraszamy też na pierwszy w tym roku koncert organowy. Dziś o godz. 17.00 na naszych wspaniałych organach grać będzie pan Paweł Głowiński z Torunia.

1. Msze św. w dni powszednie w okresie wakacyjnym odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.20 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i będzie odmawiany różaniec w intencji kobiet. Podzieliliśmy parafie na poszczególne części i zapraszamy do prowadzenia różańca panie i dziewczęta według następującego porządku:

– dziś z racji koncertu o godz. 15.00 – ul. Kościuszki i Sikorskiego

– 5.07 – poniedziałek – Niemirówek

– 6.07 – wtorek – ul. Leśna, Sosnowa, Modrzewiowa i Świerkowa

– 7.07 – środa – Klocówka

– 8.07 – czwartek – ul. Gietki i Lelewela

– 9.07 – piątek – Dominikanówka

– 10.07 – sobota po Mszy św. o godz. 18.00 – ul. Szkolna i Wolności, Cicha i Mickiewicza

– 11.07 – poniedziałek – Hutków

Resztę podamy w następną niedzielę.

1. O godz. 10.30 uroczyste udzielanie sakramentu chrztu św. Konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. Następny termin chrztu 8 sierpnia.

1. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy tak pięknie zaangażowali się w organizacji Odpustu Pani Jagodnej. Dziękujmy też paniom z Majdanu Małego za posprzątanie po odpuście.
    2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego Sanktuarium: bezimiennie po 200 zł. – z Krasnobrodu, z Hedwiżyna i z Józefowa; po 100 zł. – z Krasnobrodu, z Kolonii Partyzantów i z Tyszowiec i 50 zł. – Krasnobrodu. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – 150 zł. i 100 zł. i z Sitańca – 150 zł. Niech Pani Krasnobrodzka wyprasza wszelkie potrzebne łaski dla ofiarodawców.
    3. Do nabycia prasa katolicka – „Niedziela” w cenie 6 zł. u S. Jadwigi jest nowy numer „Egzorcysty”.
    4. Przyjmujemy już zapisy na 33 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
    5. W Dominikanówce w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. Polowa w intencji poległych tam w 1939 r. ułanów. Po Mszy św. będzie pokaz sprawności strzelców JS 2019 i żołnierzy 25 batalionu Lekkiej Piechoty w Zamościu. Na zakończenie wspólny poczęstunek przygotowany przez mieszkańców.
    6. Fundacja Fidei Defensor zaprasza na szkolenie skierowane do osób dorosłych dot. zapobiegania przestępstwom przeciwko mieniu czyli takim przestępstwom jak kradzież, kradzież z włamaniem, wyłudzenia, rozbój, oszustwo. Szkolenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiego cyklu szkoleń dla dorosłych w celu przeciwdziałania przyczynom przestępczości oraz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych oraz społeczności wiejskich i małych miast. Szkolenie odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.00 w domu pielgrzyma w podwórku.
    7. Modlitwa do Pani Roztocza.