OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2.05.2021 R.

1. Dziękujemy diakonowi za głoszenie Słowa Bożego, a wam, drodzy wierni, za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.
    2. Dziś, z racji pierwszej niedzieli maja, po Mszy św. o godz. 12.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zawierzeni Sercu Jezusowemu.

1. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny, która będzie sprawowana o godz. 9.00.
    2. Msza św. w intencji tegorocznych maturzystów sprawowana będzie jutro o godz. 18.00. Zapraszamy.
    3. Spotkanie dzieci przystępujących do I Komunii Świętej we wtorek o godz. 16.00
    4. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. o godz. 18.00
    5. W sobotę, 8 maja, przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    6. Przez cały miesiąc gromadzimy się na nabożeństwach majowych. Na polecenie Papieża Franciszka do Litanii Loretańskiej wprowadzono trzy nowe wezwania: Matko Miłosierdzia – po wezwaniu – Matko Kościoła, Matko nadziei – po wezwaniu – Matko łaski Bożej, Pociecho migrantów – po wezwaniu – Ucieczko grzesznych. Zapraszamy na godz. 17.30.

III. W przyszłą niedzielę

1. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont i utrzymanie Sanktuarium i parafii: bezimiennie z Krasnobrodu – 500 zł. i pięć razy po 100 zł., z Łuszczacza – 200 zł. i z Sabaudii k. Tomaszowa – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Iławy na tacę – 200 zł. z Krasnobrodu – dwa razy po 100 zł. i z Rzeszowa na tacę – 20 zł.
    2. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł.
    3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.