OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.04.2021 R.

1. Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna 58 Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Msza św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu grzebalnym w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i tam spoczywających. Kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii.

1. W liturgii Kościoła w najbliższy czwartek wspominamy – św. Katarzynę Sieneńską.
    2. W piątek dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka. Wesprzyjmy go naszą modlitwą.
    3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. W tym czasie wielbić będziemy Boga przez pośrednictwo Matki Najświętszej śpiewem Litanii Loretańskiej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. W kościołach filialnych oraz przy krzyżach i figurach wierni odprawiają o dogodnej dla siebie porze.
    4. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i Zawierzenie się Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski.
    5. W Katedrze Zamojskiej odbędą się święcenia diakonatu w sobotę o godz. 10.00.

1. Taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.
    2. Z racji pandemii nie będzie procesji eucharystycznej w tę I niedzielę maja. Będzie tylko wystawienie Najświętszego Sakramentu i zawierzenie się Sercu Jezusowemu.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont i na utrzymanie Sanktuarium i parafii: pewna osoba złożyła jako dziesięcinę 2000 zł., ponadto z Tomaszowa – 200 zł. i po 100 zł. – z Majdanu Wielkiego, z Chełma, z Jarosławca i Tyszowiec. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Warszawy – 2000 zł. i 500 zł., z Majdanu Wielkiego – 500 zł., z Zamościa – 350 zł., 100 zł. i 50 zł., z Krasnobrodu – 300 zł., 150 zł. i dwa razy po 100 zł. oraz z Kwidzyna i z Zaborecznego – po 100 zł. Niech Pani Krasnobrodzka wyprasza wszystkim ofiarodawcom i ich rodzinom obfitość Bożych łask, a my wyrażamy wielką wdzięczność za te bezinteresowne dary.
    2. Pragniemy podziękować osobom, które w piątek i w sobotę wywoziły śmiecie z cmentarza. W piątek pracowali z Hutkowa: z ciągnikami – 3 osoby. Segregowali i ładowali: 6 osób. W sobotę pracowali z Róży: z ciągnikiem – 1 osoba. Segregowali i ładowali: A4 osoby. Dziękujemy też wszystkim, którzy rozumieją i praktykują segregację śmieci.
    3. Otrzymaliśmy kasety z nagraniami pieśni do Matki Bożej zespołu Lumen. Kasety są w zakrystii w cenie 25 zł. za sztukę. Zachęcamy do nabywania.
    4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.