Sól Ziemi – Wójtowianie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia programu „Sól Ziemi – Wójtowianie”, którego tematem jest Krasnobród, jego historia i teraźniejszość, kultura, tradycje wielkanocne oraz historia zespołu folklorystycznego „Wójtowianie”.

Oprócz rozmowy prowadzonej przez panią redaktor Barbarę Stybak, w której uczestniczyli Burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal, proboszcz Parafii Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie ksiądz prałat Eugeniusz Derdziuk, kierownik zespołu „Wójtowianie” Alicja Parkitny oraz kustosz Muzeum Zamojskiego Maria Rzeźniak, w programie zaprezentowane będą też utwory z bogatego repertuaru zespołu „Wójtowianie” – piosenki ludowe oraz tematycznie związane z Krasnobrodem, promujące jego walory, a także pieśni wielkanocne.

DSC_3657Emisja programu odbędzie się w Niedzielę Wielkanocną 5 kwietnia 2015r. o godz. 13.30 na antenie Telewizji TRWAM. Osoby, które nie mają możliwości oglądania Telewizji Trwam mogą ten program obejrzeć w Internecie.