OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.11.2020 R.

1. Z bólem oznajmiamy, że w dniu wczorajszym zmarł ks. Kanonik Leon Rogalski, a ks. Prałat został przewieziony do szpitala z wynikiem pozytywnym na covid 19. W związku z tym pozostali księża i siostry Imienia Jezus jesteśmy w kwarantannie. Czujemy się dobrze. Msze św. w intencjach zamówionych będą sprawowane w Sanktuarium w wyznaczonych terminach, ale bez udziału wiernych i to do czasu, aż okaże się, że jest to bezpieczne. Prosimy o łączenie się z nami poprzez Internet. Prosimy też o modlitwę i wzajemną solidarność w przestrzeganiu wszelkich zaleceń związanych z pandemią.
  2. Dziś miała być też taca na remont Sanktuarium. Prosimy także w tej sprawie o modlitwę.

1. Różaniec wypominkowy za zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorową, tj. o godz. 16.30. W sobotę po Mszy św. wieczornej.

1. Pierwsza niedziela Adwentu – rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Adwent to czas który ma nas przygotować na święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Zachęcamy wiernych do podejmowania zobowiązań w walce z nałogami i złymi przywiązaniami do grzechu.
  2. Msza św. poranna w Niedzielę w czasie Adwentu będziemy odprawiali nie o godz. 7.00, ale o godz. 6.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: bezimiennie z Tomaszowa – 2000 zł. i dwa razy po 200 zł., z Zamościa – 500 zł. i 400 zł..,  z Krasnobrodu – 400 zł., dwa razy po 200 zł. i pięć razy po 100 zł. oraz z Kalinowic – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja (kolejny raz) – 1500 zł., z Wólki Łabuńskiej – 1000 zł., po 200 zł. z Poznania i z Zamościa, z Dereźni Solskiej – 100 zł., z Knurowa – 100 zł., z Iławy – 50 zł. i z Krasnobrodu (kolejny raz) 100 zł. i 50 zł. Niech Bóg błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
  2. Co do rekolekcji adwentowych ogłosimy to w przyszłą niedzielę.