OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.05.2020 R.

1. Dziękujemy księdzu Pułkownikowi Krzysztofowi Pietrzniakowi za obecność i dzielenie się z nami Słowem Bożym.
  2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

1. W liturgii Kościoła: jutro wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków, w środę – świętych Filipa i Jakuba Apostołów i w piątek uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.
    2. Wypada też pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej – Nowenna do św. Jana Pawła II.

III. Inne:

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: bezimiennie z Zamościa – 2000 zł. i raz 100 zł., z Majdanu Wielkiego – 500 zł., z Krasnobrodu – raz 300 zł., raz 200 zł., 4 razy po 100 zł. i raz 50 zł., z Biłgoraja 200 zł. i 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – 5000 zł., 2 razy po 200 zł. i 2 razy po 50 zł., z Puław – 2000 zł., z Zamościa – 300 zł. i raz – 100 zł., z Biłgoraja – 100 zł. i po 50 zł. z Nowej Wsi i z Tomaszowa. W tym tygodniu trwały prace przy elewacji dzwonnicy od strony ulicy Tomaszowskiej, na dachu klasztoru też od tej ulicy oraz ustawiono rusztowanie do zmiany pokrycia dzwonnicy na blachę miedzianą. W tym tygodniu po zdjęciu starej blachy z dzwonnicy ma być komisja inżyniera konstruktora i inżyniera nadzoru w sprawie stwierdzenia stanu więźby dzwonnicy. Jeśliby więźba byłaby spróchniała, będziemy wymieniali na nową. Trwają też intensywne prace przy tzw. Starej Gminie.
    2. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł.
    3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej w intencji Ojczyzny.