OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.11.2019 r.

1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium i w kościołach dojazdowych wystawienie Najświętszego Sakramentu i zawierzenie się Sercu Jezusowemu oraz zmiana tajemnic różańcowych.

1. Różaniec z czytaniem wypominków za zmarłych będzie codziennie o godz. 16.30. W sobotę po Mszy św. o godz. 17.00.
    2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. o godz. 17.00.
    3. W sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – „Matki i Głowy wszystkich kościołów Miasta i Świata”. Módlmy się szczególnie za Ojca Świętego Franciszka.
    4. W sobotę próba scholki dziecięcej o godz. 10.00, a zbiórka ministrantów o godz. 11.00.

III. W przyszła niedzielę:

1. Obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielanie sakramentu chrztu św. Następny termin chrztu św. – 8 grudnia.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium: państwo Jan i Jadwiga z Warszawy – 1000 zł., rodzina z Krasnobrodu – 500 zł. i 50 zł., bezimiennie z Hutkowa 200 zł., z Łuszczacza – 200 zł. i z MW – 100 zł.
    2. Cieszymy się, że nasz ks. Prałat Roman Marszalec w Dniu Święta Niepodległości, tj. 11 listopada, otrzyma Honorowe Obywatelstwo Gminy Krasnobród. Gratulujemy.
    3. Ogłaszamy piękną inicjatywę: Zarząd oraz Radni Osiedla Podklasztor serdecznie zapraszają wszystkie chętne osoby do grabienia liści przy Kaplicy na Wodzie w najbliższą sobotę od godz. 10.00. Prosimy o przyniesienie ze sobą grabki. Po sprzątaniu przewidziane jest ognisko. W przypadku deszczu, grabienie liści będzie przeniesione na kolejną sobotę.
    4. Do nabycia tygodnik Katolicki „Niedziela” w cenie 5 zł. oraz kalendarze rolnicze książkowe i kalendarze ścienne.
    5. Modlitwa w intencji diecezji.