OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.03.2021 R.

1. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w kaplicach po Mszy św.

1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy.
    2. W sobotę przypada 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.

III. W przyszłą niedzielę (Niedziela Laetare – łac. Radować się – od antyfony na wejście):

1. W kościele parafialnym rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzić będzie ks. prof. Marian Zając z KULu. (odczytać program rekolekcji).
    2. Z racji rekolekcji nie będzie Mszy św. w kościołach filialnych, za wyjątkiem Łuszczacza, gdzie Msza św. odprawiona zostanie o godz. 8.00.
    3. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w Łuszczaczu po Mszy św.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: bezimiennie z Podklasztoru – 1000 zł., z Tomaszowa – 400 zł. i z Zamościa – 200 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Tomaszowa i z Malic k. Werbkowic – po 200 zł., z Zamościa – 100 zł. i z Sosnowca – 50 zł. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa – bezimiennie z Zielonego 100 zł. i z Krasnobrodu – 100 zł., KŻR im. św. Jana Pawła II Krystyny Guzowskiej z Krasnobrodu – 320 zł. i Wspólnota Galilea – 200 zł. Niech Matka Boska Krasnobrodzka wynagrodzi te dary serca.
    2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, a w nim wiele ciekawych artykułów. U Siostry Jadwigi jest m.in. nowy numer miesięcznika „Egzorcysta”. Tytuł numeru: „Lekarstwo krzyża”.
    3. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej w intencji rekolekcji.