OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.07.2019 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na WSD naszej diecezji. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.
    2. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii.
    3. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Hutkowa.

1. Msze św. w dni powszednie w okresie wakacyjnym odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00.
    2. W sobotę z racji 13. dnia miesiąca, jeśli będzie odpowiednia pogoda, to o godz. 18.00 będzie Msza św. przy Kaplicy na Wodzie, a po niej będzie nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy.

1. O godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy św. wieczorowej, a po niej konferencja chrzcielna. Następny termin 11 sierpnia.
    2. W Dominikanówce o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji poległych ułanów. Po Mszy św. odbędą się pokazy sprawności kawaleryjskich. Serdecznie zapraszamy.
    3. A w Sanktuarium o 17.00 pierwszy tego lata koncert organowy – na organach grać będzie Mateusz Rzewuski z Warszawy. W programie: Lübeck, Buxtehude, Bach, Rzewuski, Tunder, Mendelssohn. Wstęp wolny.
    4. Spotkanie pielgrzymów do Medżugorje na Festiwal Młodych będzie o godz. 19.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium: bezimiennie z Biłgoraja – 2400 zł., mieszkańcy ul. Sikorskiego i Targowej – 770 zł., mieszkańcy ul 3-Maja – 300 zł., z Obroczy, z Suśćca i z Krasnobrodu po 200 zł., z Zamościa, z Zielonego, z Hutkowa i z Krasnobrodu – po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Kol. Suchowola – 500 zł. i z Biłgoraja – 100 zł. W piątek zostały zakończone wstępne prace przy wieżyczce kościoła. Czekamy na odbiór inspektora nadzoru. Jak dobrze pójdzie odbiór, będziemy stawiali rusztowania przy wieżyczce dzwonnicy. Dziękujemy za każdą złotówkę złożoną na remont naszego obiektu.
    2. Dziękujemy mieszkańcom ulic: ulic Leśnej, Sosnowej, Modrzewiowej, Świerkowej, Sikorskiego i Targowej, 3-Maja, z Majdanu Wielkiego III Przerwa i Saki i mieszkańcom Borków za przygotowanie ołtarzy na nocną procesję w dniu odpustu Matki Bożej Jagodnej. Dziękujemy za wszelką pomoc od strony Urzędu Miasta i Gminy. Dziękujemy orkiestrze, chórowi, strażakom, Policji, obsługującym procesję za czynny udział w uroczystościach. Paniom z Kręgu Biblijnego i nie tylko za troskę o pielgrzymów wyrażoną w przygotowaniu posiłków i za uprzątnięcie otoczenia przed odpustem. Panu Sławomirowi Grela za oświetlenie placu przy kaplicy na wodzie, a pracownikom Domu Kultury za nagłośnienie nocnej pasterki. Wszystkim życzliwym ludziom za wkład w nasze parafialne uroczystości.
    3. Dziękujemy mieszkańcom Wólki Husińskiej za bogato zastawione stoły dla pieszych pielgrzymów.
    4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Zamojskiej i z Szuru za posprzątanie naszego Sanktuarium i jego otoczenia po uroczystościach odpustowych.
    5. Msza św. w intencji mieszkańców ul. Sikorskiego i Targowej będzie 27 lipca o godz. 18.00, a w intencji mieszkańców ul. 3-Maja, których przepraszamy za pomyłkowe pominięcie ich w czasie odpustu, będzie odprawiona 14 sierpnia o godz. 18.00.
    6. Informujemy, że w dniach od 21 do do 27 lipca będzie w naszej parafii Jerycho Różańcowe.
    7. Do nabycia prasa katolicka – „Niedziela” w cenie 5 zł. i lipcowy numer „Naszej Arki” poświęcony postaci św. Charbela – cudotwórcy z Libanu.
    8. Przyjmujemy już zapisy na 36 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymka rozpoczyna się 2 sierpnia Mszą Świętą o godz. 9.00 w Katedrze Zamojskiej. Młodzież do lat 18 włącznie, pielgrzymuje w towarzystwie osoby pełnoletniej. Wpisowe na pielgrzymkę wynosi 100 zł. Gdy z jednej rodziny idzie więcej osób – pierwsza osoba 100 zł, druga 70 zł, pozostałe 35 zł. Osoby, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu, mogą ufundować stypendium pielgrzymkowe w kwocie 100 zł z przeznaczeniem dla osoby, która pochodzi z biednej rodziny. Ta osoba modli się w zamian na pielgrzymce w intencjach ofiarodawców.
    9. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.