OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.08.2022

1. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu – starajmy się podjąć w tym czasie dobre postanowienia
    2. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, którą obsługuje OSP z Klocówki.
    3. W Dominikanówce o godz. 12.00 uroczysty odpust ku czci św. Dominika.
    4. Zapraszamy dziś na Nieszpory niedzielne na godz. 17.30.
    5. W Górecku Kościelnym odbywa się XXV Festiwal Pieśni Maryjnej.

1. Jutro wspomnienie św. Dominika, którego duchowi synowie przez dwa wieki posługiwali w naszym Sanktuarium. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – patronki Europy, a w środę św. Wawrzyńca diakona. W czwartek wspomnienie św. Klary.
    2. W Sobotę z racji 13-go dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie do kaplicy na wodzie. Początek o godz. 18.00.

1. Przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to dzień modlitwy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Następny termin chrztów – 11 września. Konferencja dla rodziców i dla rodziców chrzestnych w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
    3. Kolejny koncert organowy odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Będziemy gościli pana Pawła Seligmana z Cieszyna. Wstęp wolny.

1. Ofiary na remont Sanktuarium: z Tarnowa – 50 Euro, z Zielonego i bezimiennie – po 300 zł., z Mińska Mazowieckiego – 200 zł., z Hutkowa i z Żółkiewki – po 100 zł., z Krasnobrodu – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: właściciele Stacji Paliw w Majdanie Wielkim – 1000 zł., z Huty Dzierążyńskiej – 200 zł., z Dereźni Solskiej i z Zamościa – po 100 zł., z Sosnowca – 50 zł. i z Zamościa – 25 zł. Trwają prace instalacyjne i przy elewacjach.
    2. Strażacy zapraszają na spotkanie z ministrem Michałem Wójcikiem i z wiceministrem Marcinem Romanowskim, które odbędzie się w Krasnobrodzkim Domu Kultury w czwartek o godz. 18.00.
    3. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 8 zł.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.