OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.01.2023

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na remont naszego Sanktuarium.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Następny termin 12 lutego.
    3. Z dniem dzisiejszym kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż zachowujemy zwyczaj śpiewania kolęd do święta Matki Bożej Gromnicznej. W poniedziałek rozpoczynamy okres zwykły który potrawa do wtorku przed środą Popielcową.

1. Spotkanie Rady Duszpastersko-Ekonomicznej w czwartek o godz. 18.00 w Domu Pielgrzyma.

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont naszego Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: bezimiennie – 200 zł., z Aleksandrowa – raz 400 zł. i od małego Marcelego – raz 50 zł., z Bodaczowa – 200 zł., od małej Leny z Niemiec – 100 zł., od kolędników z Alei NMP – 100 zł., z Zamościa dwa razy – po 100 zł. i z Krasnobrodu – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Tomaszowa – 2000 zł., od właścicieli Stacji Paliw w Majdanie Wielkim – 1000 zł., z Krasnobrodu, z Biłgoraja, z Majdanu Sopockiego, z Tarnowca k. Tarnowa i z Zamościa – po 200 zł. z Krasnegostawu i z Zamościa – po 100 zł. oraz z Sosnowca – 50 zł.
    2. Trwają prace instalacyjne na piętrze klasztoru. Kończymy powoli odwodnienie na zewnątrz klasztoru i układamy kostkę w wirydarzu.
    3. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Oto jej program:

Poniedziałek 9.01.2023

Od godz. 15.30     – ul. Partyzantów – 2 kapłanów z obu stron

– ul. Cicha i Mickiewicza – 1 ksiądz

– ul. Mostowa, Nadrzeczna i Rynek – 1 ksiądz

– Bloki przy Alei NMP – 1 ksiądz

1. Jeszcze raz dziękujemy za spotkania modlitewne w waszych domach, za życzliwość i hojność serc. Gdyby ktoś nie mógł w wyznaczonym terminie, a chciałby poświęcić mieszkanie, to proszę zgłaszać się do zakrystii.
  2. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. W zakrystii jest nowy numer tygodnika Niedziela.
  3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej