OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.01.2022

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Następny termin 12 lutego.
    2. Z dniem dzisiejszym kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż zachowujemy zwyczaj śpiewania kolęd do święta Matki Bożej Gromnicznej. W poniedziałek rozpoczynamy okres zwykły który potrawa do wtorku przed środą Popielcową.

1. Od poniedziałku do piątku na terenie naszej parafii w DPS w Majdanie Wielkim będą przebywały relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej, patronki służby zdrowia, zwłaszcza pielęgniarek. Bł. Hanna Chrzanowska zm. w 1973 r. była pielęgniarką, działaczką charytatywną, pisarką i pedagogiem. W naszym Sanktuarium będziemy gościli relikwie Błogosławionej w środę na Mszy św. o godz. 17.00. Kazanie wygłosi ks. Karol Jędruszczak – kapelan szpitala Jana Pawła II. Zapraszamy.
    2. Spotkanie Kręgu Biblijnego z tej racji będzie w czwartek po Mszy św.

1. Obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy. Rozpoczynamy też ferie szkolne w naszym województwie.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium: z Zamościa – 500 zł., z Dominikanówki i z Kaczórek po 100 zł. i z Majdanu Małego – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: od rodziny z Norwegii jako dziesięcina – 1420 zł., z Tomaszowa – raz 1000 zł. i raz 50 zł., z Krasnobrodu – raz 300 zł. i raz 200 zł., z Krasnegostawu – 200 zł., z Zamościa – 100 zł. i z Sosnowca – 50 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
    2. Już w tym tygodniu chcemy rozpocząć prace na celach na korytarzu.
    3. W tym tygodniu kończymy już wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Oto jej program:

Poniedziałek 10.01

Od godz. 15.30     – ul. Cicha i Mickiewicza – 1 kapłan

– ul. Modrzewiowa – 1 kapłan

– ul. Świerkowa – 1 kapłan

– Bloki przy Alei NMP – 1 kapłan

Od godz. 16.00      – ul. Mostowa, Nadrzeczna  i Rynek– 1 kapłan

1. Jeszcze raz dziękujemy za spotkania modlitewne w waszych domach, za życzliwość i hojność serc.
  2. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej