OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.10.2022

1. Na Mszy świętej o godz. 10.30 udzielany jest Sakrament Chrztu. Następny termin 13 listopada.
  2. Różaniec dziś i w tym tygodniu, także w najbliższą sobotę, o godz. 16.30. Zachęcamy wiernych, a zwłaszcza dzieci i młodzież do codziennego odmawiania Różańca.
  3. Dziś też w całej Polsce jest liczenie wiernych.

1. W liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego. Jeśli będzie dobra pogoda, to o 17.00 w „Kaplicy na Wodzie” odbędzie się Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie – prosimy o zabranie ze sobą świec. Chcemy wtedy też zawierzyć Niepokalanej wszystkie Róże Rodziców modlących się za swoje dzieci.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. o godz. 17.00.
  3. Grzegorz zaprasza pary i małżeństwa na spotkanie formacyjne w Domu Pielgrzyma w czwartek o godz. 19.00.
  4. W piątek o godz. 19.00 w starym Domu Pielgrzyma rozpocznie się dzień skupienia dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
  5. W piątek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej racji wszystkich nauczycieli i wychowawców zapraszamy na godz. 16.30 na nabożeństwo różańcowe, a następnie na Eucharystię, podczas którego będziemy obejmować modlitwą nauczycieli, wychowawców, katechetów i wszystkich pracowników oświaty.

III.       W przyszłą niedzielę:

1. Odbędzie się w naszym Sanktuarium 5. diecezjalny dzień skupienia osób modlących się za kapłanów. Rozpoczęcie o godz. 14.00 w domu pielgrzyma. O godz. 15.00 w Sanktuarium Koronka do Bożego Miłosierdzia i konferencja, którą wygłosi ks. Dr Jerzy Smoleń. O godz. 17.00 uroczysta Eucharystia.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium: z Zamościa – dwa razy po 500 zł. i raz 200 zł., z Krasnobrodu – raz 100 zł. i raz 50 zł., z Kolonii Partyzantów i z Aleksandrowa – po 100 zł. i bezimiennie – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Huty Dzierążyńskiej – 200 zł., z Krasnobrodu – 200 zł., Lublina – 150 zł., z Tomaszowa i z Sosnowca – po 50 zł. i z Zamościa – 20 zł. Niech Bóg przez serce Pani Krasnobrodzkiej błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
  2. Trwają prace wykończeniowe na korytarzach parteru i w bocznych pomieszczeniach oraz na elewacjach w wirydarzu i od strony wschodniej. Przekuwane są otwory do piętra klasztoru.
  3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 10 zł. Są też kalendarze rolnicze książkowe w cenie 35 zł., ścienne rolnicze i Katolickiego Radia Zamość po 8 zł. i nasze krasnobrodzkie w dwu wersjach: ze sprężyną i bez, zresztą bardzo piękne – jako cegiełka na remont Sanktuarium.
  4. Proszono nas, by ogłoszono, że dwa tygodnie temu zaginął pies. Informacje na tablicy przed kościołem.
  5. Modlitwa w intencjach diecezji