OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.08.2021 R.

1. Rozpoczynamy miesiąc sierpień – czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas szczególnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.
    2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 będzie procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Zielonego.
    3. Zapraszamy też na kolejny tego lata koncert organowy. Dziś o godz. 17.00 grać będzie p. Błażej Musiałczyk z Gdańska Oliwy.

1. W dniu jutrzejszym w kościołach parafialnych istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”. Pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, Komunia Święta, Modlitwa w intencjach Papieża). W tym też dniu wyrusza XXXIX Zamojska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
    2. W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona wszystkich kapłanów, szczególnie proboszczów, w Piątek święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Suchowoli.
    3. I czwartek miesiąca. Po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. I piątek miesiąca – Msze św. ku czci NSPJ o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź przed Mszą św. w sobotę zapraszamy na Zawierzenie się Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski na godz. 18.00.

1. W Dominikanówce o godz. 12.00 odbędzie się uroczysty odpust ku czci św. Dominika. Spowiedź dla mieszkańców Dominikanówki w sobotę o godz. 19.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: bezimiennie z Zamościa – raz 1000 zł. i dwa razy po 100 zł., z Norwegii – 350 zł., z Lublina – 300 zł., z Tomaszowa – raz 200 zł. i raz 100 zł. I po 100 zł. – 4 razy z Krasnobrodu oraz z Podemszczyzny, z Podhorzec i z Chmielka. Na konto parafii wpłynęła ofiara z Dereźni Solskiej – 300 zł. Trwają prace przy skuwaniu strych tynków, przy odwiertach na pompy ciepła i przy zmianie pokrycia dachu na budynkach gospodarczych.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł.
    3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.