OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.02.2023

I. W dniu dzisiejszym

1. Dziękujemy za obecność i głoszone Słowo Boże przez diakona Artura Łakomego, który też zbierał ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Dziękujemy też za złożone ofiary.
    2. Na Mszy św. o 10.30 udzielamy sakramentu Chrztu Świętego, następny termin to: 12 marca.

1. We wtorek 14 lutego, święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
    2. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
    3. W czwartek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont naszego Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont tego Przybytku Matki Bożej: z Lublina raz 500 zł. i dwa razy po 200 zł., z Sitańca – 500 zł., od strażaków – 200 zł., z Białej Podlaski i ze Stanisławowa – po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – raz 700 zł. i raz 200 zł., z Krasnobrodu – raz 2090 zł. i raz 100 zł., z Biłgoraja i z Jakubowic Konińskich – po 100 zł. i z Sosnowca – 50 zł.
    2. Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca. Trwają prace na piętrze. Rozpoczęliśmy montowanie urządzeń w kuchni. Mieszkanie proboszcza jest już ukończone. Trwają prace pod dzwonnicą i przechodzimy do mieszkania po ks. Prałacie i do mieszkań wikariuszy.
    3. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela w cenie 10 zł.
    4. We wrześniu organizowana będzie pielgrzymka do Lourdes i do sanktuarium Północnej Hiszpanii.
    5. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej: