OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.04.2020 R.

1. Życzenia wielkanocne biskupów i samorządowców.
    2. Trwamy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Dziś i jutro będzie o godz. 8.45 i po Mszy św. o godz. 12.00. W pozostałe dni tygodnia kwadrans przed Mszą św. wieczorną.

1. Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. w porządku niedzielnym.
    2. Zachęcamy także do uczestnictwa poprzez Internet w Mszach Świętych przez całą oktawę Wielkanocy. Oktawa Wielkanocy to jakby jedna wielka Uroczystość Zmartwychwstania.
    3. W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

III. W przyszłą niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego – jest to Patronalne Święto Caritas.

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca ofiary na tacę przeznaczamy na remont Sanktuarium. Poprzez ograniczenia z powodu pandemii nie możecie fizycznie uczestniczyć we Mszach św. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przekazują dary ofiarne poprzez konto bankowe, którego numer jest na stronie internetowej parafii.
    2. W przyszłą niedzielę zapraszamy serdecznie uroczyste sprawowanie Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 rozpoczniemy Koronką.
    3. Przypominamy wiernym o możliwości uzyskiwania codziennego odpustu zupełnego za pobożne odmawianie koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele, lub kaplicy przed Najświętszym Sakramentem. Chorzy taki odpust mogą uzyskać poza kościołem.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty: KŻR Marty Burda z WH – 100 zł. i na kaplicę na WH – 60 zł., KŻR Zofii Wołowiec z WH – 170 zł. Na konto parafii: KŻR Cecylii Kusiak z WH – 200 zł., KŻR z MW 3 Przerwa – 200 zł. i bezimiennie z Krasnobrodu – 100 zł.
    2. Na prowadzony remont dachu i na tacę: bezimiennie z Krasnobrodu – 1500 zł., bezimiennie – 1200 zł., z Krasnobrodu – 3 razy po 200 zł. i raz 100 zł. i z Siedlisk k. Hrebennego – 200 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja –1500 zł., z Lublina – 1000 zł., z Suchowoli Kolonii – 500 zł., z Tomaszowa – 200 zł., z Krasnobrodu – 150 zł., i po 100 zł.: z Sitańca Wolicy, dwa razy z Krasnobrodu, z MW, z Warszawy, oraz z Zamościa 90 i 70 zł. i z Krasnobrodu – 50 zł. Wielkie, serdeczne Bóg zapłać. Także że o nas pamiętacie w tych trudnych czasach.
    3. Wyrażam także wielkie uznanie i tym samym stokrotną wdzięczność mieszkańcom Majdanu Wielkiego za wymianę pokrycia dachu na Kaplicy ze starej – zardzewiałej blachy na nową – powlekaną.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.