OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.02.2021 R.

I. W dniu dzisiejszym

1. Dziękujemy Ojcu Profesorowi Andrzejowi Derdziukowi za obecność i dzielenie się słowem Bożym.
    2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
    3. Rozpoczynamy dziś 54 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych nałogiem alkoholizmu oraz ich rodziny.

1. Jutro po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne. Zapraszamy osoby chętne do pogłębieniem życia z Bogiem.
    2. We wtorek kończy się okres zwykły a wraz z nim karnawał. Wszystkie imprezy rozrywkowe należy zakończyć przed północą. Środa Popielcowa otwiera święty, szczególny czas Wielkiego Postu. Zewnętrznym znakiem naszego wejścia na drogę pokuty i nawrócenia jest posypanie głowy popiołem. Niech zatem Wielki Post – czas pokuty, postu, wyrzeczeń i modlitwy służy naszemu nawróceniu, niech przygotowuje nasze serca na owocne przeżycie radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Pamiętajmy też, że Wielki Post jest tak zwanym „czasem zakazanym” dla wszelkich hucznych wesel, zabaw i dyskotek. Powstrzymajmy się też w tym świętym okresie pokuty od picia napojów alkoholowych.
    3. Tego dnia Msze Święte w naszym Sanktuarium odprawimy według następującego porządku:

– Sanktuarium w Krasnobrodzie: godz. 7.00, 9.00 i 17.00.

– Dominikanówka – godz. 15.00, MW – godz. 16.00, MM – godz. 17.00.

– Łuszczacz – godz. 15.00, WH – godz. 16.30.

– Hutków – godz. 16.00.

Zaleca się zachowanie zwyczaju zabierania poświęconego popiołu i posypania głowy naszym bliskim, którzy byli nieobecni w tym dniu w kościele na znak łączności ze wszystkimi wiernymi rozpoczynającymi Wielki Post.

1. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu niech pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. W każdy piątek o godz. 16.00 we wszystkich świątyniach naszej parafii będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W niedziele natomiast o godz. 8.45 i po Mszy św. o godz. 12.00 będziemy rozpamiętywać Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali. Gorąco zapraszam wszystkich Parafian na te nabożeństwa: dzieci, młodzież i dorosłych!
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga sprawowana będzie w najbliższy czwartek o godz. 17.00. Ale już o godz. 16.00 rozpocznie się Nabożeństwo o odnowienie naszych relacji z Bogiem i naszymi bliskimi. Będziemy się też modlili za naszych przodków. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.

1. Spotkanie członków Legionu Maryi będzie po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszamy na to spotkanie także osoby zainteresowane przynależnością do tej wspólnoty.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium: bezimiennie – 600 zł., rodzina z Klocówki za odzyskanie zdrowia – 200 zł.. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – 1000 zł., z Krasnobrodu i z Majdanu Sopockiego – po 200 zł. I po 100 zł. – z dwa razy z Krasnobrodu i z Biłgoraja i z Zamościa pojedyncze osoby. Niech Bóg błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
    2. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela w cenie 6 zł. z bardzo ciekawymi artykułami.
    3. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.