OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.03.2021 R.

1. Przeżywamy już czwartą niedzielę Wielkiego Postu zwaną Laetare, czyli niedzielą radości. Widzimy to nawet w zmianie postnego fioletu na różowy kolor szat liturgicznych.
    2. Rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi ks. prof. Marian Zając z KULu Jana Pawła II. Zwracamy się do rodziców dzieci i młodzieży. W uzgodnieniu z Dyrekcją Szkół w godzinach trwania Mszy św. i nauk rekolekcji uczniowie będą wolni od zajęć szkolnych. W miarę możliwości prosimy o przybycie do kościoła. Oczywiście z zachowaniem przepisów sanitarnych. Kto nie może przybyć do kościoła, niech łączy się z nami poprzez łącza internetowe.
    3. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Mszy św. o godz. 12.00, a w Łuszczaczu po Mszy św.
    4. Spotkanie Legionu Maryi po Sumie i po Gorzkich Żalach.

1. Trwamy w Nowennie przed uroczystością św. Józefa. Modlimy się po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00.
    2. Msza św. z Nabożeństwem Modlitwy o uzdrowienie będzie w najbliższy czwarte o godz. 17.00.
    3. W piątek uroczystość św. Józefa. W roku św. Józefa chcemy w sposób szczególny zawierzyć naszą parafię i nasze rodziny temu Opiekunowi Jezusa i Maryi. Mszę św. będą o godz. 7.00, 7.30 i po Drodze Krzyżowej. Przypominamy, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00.

1. Wypada już piąta niedziela Wielkiego Postu zwana I-szą Niedzielą Męki Pańskiej lub Niedzielą Czarną. Zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży.
    2. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy św. o godz. 12.00.
    3. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona będzie na remont Sanktuarium.

1. Inne:
    1. Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone w parafii: z Czarnego Lasu z podziękowaniem za otrzymane łaski – 300 zł., z Dominikanówki i z Szewni Dolnej po 200 zł. z MW i z Hrubieszowa po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina i z Borków po 1000 zł., z Krasnobrodu – 200 zł., z Sitańca – 150 zł. i z Zamościa – 100 zł.
    2. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa: KŻR z Majdanu Wielkiego – 400 zł., KŻR Lucyny Grodzkiej z MW II Przerwa – 210 zł., KŻR Heleny Gawron z Dominikanówki – 200 zł., KŻR Aliny Kłyż z Zielonego – 225 zł., ofiary od indywidualnych osób – bezimiennie: z Krasnobrodu – 3 razy po 100 zł., także po 100 zł. – z Nowej Wsi i z Grabnika oraz 30 zł. Niech Pani Krasnobrodzka wraz ze św. Józefem otoczy ofiarodawców i ich rodziny szczególną opieką.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł. U Siostry Jadwigi jest też nowy numer „Egzorcysty”.
    4. W zakrystii możemy nabyć paschaliki Caritasu, oraz czekoladowe baranki na stół świąteczny.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej o błogosławione owoce rekolekcji