OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.06.2020 R.

1. Odpust ku czci św. Alberta będzie w Majdanie Wielkim 12.00.
    2. W Sanktuarium o godz. 12.00 Msza św. Prymicyjna ks. Piotra Kończyńskiego.

1. W czwartek Oktawa Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00, a potem procesja eucharystyczna na Kalwarii i poświęcenie wianeczków oraz błogosławieństwo dzieci. Procesję obsługują strażacy z Zielonego..
    2. W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    3. Przygotowujemy się powoli do uroczystości odpustowych. Prosimy, by opiekunowie stacji Drogi Krzyżowej je odświeżyli.

1. Uroczysty Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela w Wólce Husińskiej. Spowiedź dla mieszkańców Wólki w sobotę o godz. 19.00.
  2. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczamy na prace prowadzone w Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary na remont Sanktuarium. Bezimiennie z Krasnobrodu – 200 zł., i z Majdanu Wielkiego 100 i 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: Z Tomaszowa Lubelskiego – 2000 zł., z Lublina – 1000 zł., Stacja Paliw Petrol z Majdanu Wielkiego – 1000 zł., z Barchaczowa k. Łabuń – 200 zł., Krasnobrodu – 150 zł. i z Poręby Dzierżnej k. Wolbromia – 50 zł. z Mielca – 9 zł. i z Hrubieszowa – 5 zł.
  2. Pragnę serdecznie podziękować panu Ryszardowi Łachowi i Marii Łach oraz innym mieszkańcom Wólki Husińskiej za zmianę pokrycia kolejnej stacji Drogi Krzyżowej na naszej Kalwarii z eternitu na blachę powlekaną.
  3. W Osuchach gmina Łukowa odbędzie się w przyszłą niedzielę 21 czerwca o godz. 15.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej Kard. Wyszyńskiego, a 28 czerwca o godz. 10.30 odprawiona zostanie na największym w kraju cmentarzu partyzanckim Msza św. Polowa za poległych żołnierzy AK i BCh.
  4. Ogłoszenie z Miejsko-Gminnego: Mieszkańcy Miasta i Gminy Krasnobród zakwalifikowani do pomocy żywnościowej z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 proszeni są o zgłaszanie się po odbiór żywności od 15 do 19 czerwca (tj. codziennie od poniedziałku do piątku) w godzinach od 12.00 do 15.30 w remizie OSP Majdan Wielki.
  5. Zapraszamy panie do lepienia pierogów i przygotowanie ciast na odpust.
  6. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6.00 zł.
  7. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.