OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.11.2021 R.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne.
    2. Obchodzimy też dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
    3. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielanie chrztu św. Następny termin – 12 grudnia.

1. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o 17.00. Już o godz. 16.00 rozpocznie się modlitwa w intencji zmarłych przodków.
    2. W czwartek, 18 listopada, Rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu (1637).

1. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu kończy się rok duszpasterski, zwany liturgicznym oraz kończy się Rok Miłosierdzia Bożego w Kościele Katolickim.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone przy remoncie naszego Sanktuarium: Koło Żywego Różańca z Hutkowa – 1100 zł., po 200 zł. – trzy razy z Krasnobrodu, raz z Zielonego i raz z Zamościa. Po 100 zł. – dwa razy z Krasnobrodu oraz z Górecka Starego i z Dominikanówki. 50 zł. – z Hutkowa. Ofiary, które wpłynęły na konto parafii podamy za tydzień. Trwają intensywne prace przy wykonywaniu pomp ciepła. W kościele kładzione są instalacje. Jak Bóg pozwoli, to w tym tygodniu chcielibyśmy umalować kościół. Obiecane też mamy przywiezienie marmuru na posadzkę.
    2. Do nabycia tygodnik Katolicki „Niedziela” w cenie 6 zł. Kalendarze książkowe rolników po 27 i ścienne  KRZ po 6 zł. oraz nasze krasnobrodzkie.
    3. Modlitwa do Pani Roztocza.