OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.2022

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Są przeznaczone na remont naszego Sanktuarium.
    2. O godzinie 12.00 uroczysty odpust ku czci św. Izydora Oracza w Majdanie Małym.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie w Sanktuarium o 17:30 a w kaplicach i przy krzyżach przydrożnych o ustalonej porze. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
    2. W liturgii Kościoła obchodzimy jutro święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski.
    3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców będzie w środę o godz. 16.30.
    4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w najbliższy czwartek o godz. 18.00. Już od 17.00 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego za zmarłych przodków.

III. W przyszłą niedzielę

1. Wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kobiet będzie o godz. 4.30 spod kościoła. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisać w zakrystii.
    2. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: z Majdanu Wielkiego – raz 1000 zł. i raz 100 zł., z Kalinowic – 1000 zł., dziesięcina z Norwegii – 550 zł., z Wólki Husińskiej – 500 zł., po 100 zł. – z Krasnobrodu, z Rachań, z Łapiguza i z Werbkowic oraz po 50 z. – z Nowej Wsi i Białej Podlaski. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – raz 1000 zł., raz 300 zł., raz 200 zł. i raz 100 zł., z Lublina – raz 500 zł. i raz 100 zł., z Warszawy – 100 zł., po 50 zł. – z dwa razy z Zamościa, raz z Nowej Wsi i raz z Jakubowic Konińskich. Z Zamościa też 25 zł. Niech Matka Boska Krasnobrodzka wyprasza wszystkim ofiarodawcom wszelkie potrzebne łaski.
    2. Praktycznie zakończyliśmy remont dachu na budynkach gospodarczych, jak też podwórze z zamontowanymi lampami jest już gotowe do użytku. Trwa wymiana okien i trwają prace instalacyjne.
    3. Legion Maryi organizuje 28 maja jednodniową pielgrzymkę do Radecznicy. Wyjazd spod klasztoru o godz. 8.15. Koszt za przejazd do uzgodnienia z kierowcą. Zapisy w zakrystii.
    4. Organizowana jest też pielgrzymka do Medżugorje w dniach 22 – 28 czerwca na rocznice objawień.
    5. Natomiast od 19 do 27 września organizowana jest pielgrzymka po sanktuariach Południowych Włoch i Sycylii. Informacje i zapisy w zakrystii.
    6. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 8 zł.,
    7. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.