OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.01.2022

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Przeznaczone są na remont naszego Sanktuarium.
    2. Pani Ordynator Oddziału Neurologii Szpitala Jana Pawła II w Zamościu za zgodą ks. Biskupa Rojka zwróciła się do wiernych naszej diecezji o pomoc finansową na zakup klimatyzatorów dla nowo otwieranego Pododdziału Udarowego. Przy wyjściu będzie można złożyć ofiarę do puszek na ten cel.

1. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca w Domu Pielgrzyma.
    2. We wtorek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
    3. W środę po Mszy św. wieczorowej w Domu Pielgrzyma spotkanie opłatkowe Kręgu Biblijnego.
    4. W czwartek o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Zapraszamy i prosimy o modlitwę
    5. Przypominamy, że w piątek – 21 stycznia – obchodzimy Dzień Babci, a sobotę – 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

III. Inne:

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: rodzina z Biłgoraja – 1000 zł., z Janowa – 300 zł., z Klocówki w podzięce za otrzymane łaski – 200 zł. i dwa razy z Zamościa po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: od właścicieli Stacji Paliw w Majdanie Wielkim – 500 zł., z Lublina – 500 zł., z Kolbuszowej – 400 zł., z Krasnobrodu – raz 200 zł. i raz 100 zł., z Krakowa i z Jakubowic Konińskich – po 100 zł. i z Sitańca i z Zamościa – po 100 zł. Niech Pani Krasnobrodzka wyprasza potrzebne łaski. Rozpoczęliśmy remont klasztoru. Przygotowujemy korytarz pod ogrzewanie podłogowe, w podwórku instalowane są kolektory dla odprowadzenia wody i trwają prace na dachach. W tym tygodniu przenosimy zakrystię do drugiego pomieszczenia i rozpoczynamy jej remont. Przy okazji planujemy odnowić meble w zakrystii.
    2. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: tygodnik Niedziela w cenie 10 zł.
    3. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.