OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.02.2020 r.

I. W dniu dzisiejszym

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na remont Sanktuarium i ogrzewanie kościoła.
    2. Po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował składki członkowskie TP KUL.

1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się trzecie spotkanie Seminarium Odnowy Wiary. Można jeszcze się dołączyć. Zapraszamy osoby chętne do pogłębieniem życia z Bogiem.
    2. Spotkanie Kandydatów do bierzmowania we wtorek po Mszy św. o godz. 17.00.
    3. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga sprawowana będzie w najbliższy czwartek o godz. 17.00. Ale już o godz. 16.00 rozpocznie się Nabożeństwo o odnowienie naszych relacji z Bogiem i naszymi bliskimi. Będziemy się też modlili za naszych przodków. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    4. W sobotę obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za Ojca Świętego Franciszka.
    5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00. O godz. 10.00 próba chórku dziecięcego.

1. Rozpoczynamy 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych nałogiem alkoholizmu oraz ich rodziny.
    2. Spotkanie członków Legionu Maryi będzie po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszamy na to spotkanie także osoby zainteresowane przynależnością do tej wspólnoty.
    3. Taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium: rodzina z Krasnobrodu – 1000 $., z Irlandii – 200 Euro, z Podklasztoru – 500 i 200 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – 1000 zł., z Krasnobrodu – 100 zł., z Rumii i z Popowa po 50 zł.
    2. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela w cenie 6 zł. z bardzo ciekawymi artykułami.
    3. 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Warszawie na Placu Piłsudskiego odbędzie się Msza Święta beatyfikacyjna Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Diecezja nasza organizuje wyjazd. Każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu (miejscówkę) na to wydarzenie powinien zgłosić się do proboszcza parafii, w której mieszka, ale uwaga: tylko do końca lutego.
    4. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.