OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.03.2019 r.

1. Dziękujemy pani Patrycji Hurlak za obecność i świadectwo swego nawrócenia. Zapraszamy jeszcze na spotkanie z panią Patrycją po Mszy św. wieczornej, czyli o godz. 18.00 na specjalnej konferencji.
    2. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny – przez co wspieramy dzieło ewangelizacji prowadzone w świecie przez naszych misjonarzy.
    3. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
    4. Nowenna do św. Józefa – kwadrans przed 17.00.

1. We wtorek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła. Jemu powierzamy remont naszego klasztoru. Msze św. o godz. 7.00, 7.30 i o 17.00.
    2. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o godz. 17.00. Już od godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy.
    4. W sobotę od godz. 8.00 O. Adrian poprowadzi warsztaty 12-krokowe dla osób, którym bliska jest tematyka uzależnień. Szczegóły na stronie parafii i na plakatach.

1. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w kaplicach po Mszach św.
    2. Będziemy gościli ks. Stanisława Zająca promotora ruchu odnowy i ewangelizacji parafii w Polsce. Po każdej Mszy św. zaprosi nas na krótkie spotkanie, aby jeszcze głębiej ukazać nam jak bardzo jesteśmy ważni w planach Pana Boga oraz aby umówić się na spotkania w poniedziałek i wtorek wieczorem. W związku z tym proszę was bardzo, abyście zarezerwowali trochę czasu na to spotkanie.
    3. Z racji 156 rocznicy Bitwy Powstania Styczniowego pod Krasnobrodem o godz. 9.00 będzie program artystyczno-muzyczny i Msza św. w intencji powstańców, a potem złożenie wieńców pod pomnikiem.
    4. Oczytać „Zachętę Biskupa do pomocy ośrodkom dla niepełnosprawnych” i „Akcja Charytatywna…”.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę na remont dachu klasztoru. Na konto wpłynęła ofiara z Lublina – 5 000 zł. i 1000 zł. Z Krasnobrodu – 150 zł, 100 zł. i 50 zł. oraz 3 razy po 100 zł. Ofiary złożone na cele kultu religijnego można odpisać sobie od podatku. Trwają prace. Obecnie został oczyszczony strych klasztoru i wykonano obicie blachą miedzianą drugą połowę frontonu kościoła od strony dachu.
    2. Spływają już ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa: KŻR pani Leokadii Grodzkiej z MW złożyło 220 zł.
    3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5zł. A w nim m.in. o misjach i misjonarzach i wiele ciekawych artykułów i wywiadów.
    4. Modlitwa w intencji prac remontowych dachu klasztoru.