OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.07.2019 r.

1. Pozdrawiamy wszystkich odpoczywających w Krasnobrodzie i okolicy. Niech Bóg Wam błogosławi.
    2. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji nadchodzącego wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Intencją obejmujemy wszystkie nie poświęcone dotąd pojazdy, niezależnie w którym miejscu są zaparkowane o ile taka będzie wola ich właścicieli. Przy okazji poświęcenia pojazdów będzie okazja złożenia ofiar na środki transportu dla misjonarzy.
    3. Po Mszy św. o godz. 18.00 rozpocznie się tzw. Jerycho Różańcowe – nieustanna modlitwa dzień i noc. Będzie tak do soboty. W sobotę będzie z nami ojciec Joseph Vadakkel i będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 18.00. Potem będą modlitwy o uzdrowienie. Zapraszamy.

1. W poniedziałek – św. Marii Magdaleny, we wtorek – św. Brygidy – patronki Europy, w środę – św. Kingi, w czwartek – św. Jakuba Apostoła, w piątek – św. Joachima i Anny – rodziców NMP – odpust w Józefowie – jest to również dzień modlitw za rodziców i dziadków.
    2. W tym tygodniu do czwartku włącznie porządkujemy groby naszych bliskich. Bardzo prosimy, by segregować odpady. Zachęcamy, by nie stawiać na grobach wieńców i kwiatów sztucznych. Wywózka śmieci z cmentarza będzie w piątek i w sobotę. Do tej pracy kolejka wypada w piątek na mieszkańców Łuszczacza od numeru 1 do 50, a w sobotę na mieszkańców Łuszczacza od numeru 51 do końca. Prosimy posiadaczy ciągników, by nimi przyjechali. Zapraszamy mężczyzn do ładowania śmieci i prosimy też panie, by przybyły z rękawicami do segregacji.

1. O godz. 12.00 na cmentarzu grzebalnym Msza św. za zmarłych polecanych w modlitwach wypominkowych. W tym dniu nie będzie Mszy św. w Łuszczaczu i w kościele parafialnym o godz. 12.00. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i w zakrystii. Wypełnione składamy w zakrystii u księży.
    2. Zapraszamy też na kolejny w tym roku koncert organowy. Będziemy gościli pana Andrzeja Siekierskiego z Paryża. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont dachu: Jan Krzeszowski z Dominikanówki – 500 zł., rodziny z Krasnobrodu – 300 zł., Edward z Obszy – 120 zł., ponadto bezimiennie z Podklasztoru, z Warszawy, z Siedlisk, z Zielonego, z Niemirówka, z Łabuń, z Horoszyc i z Majdanu Wielkiego po 100 zł. oraz raz 50 Euro. Na konto parafii wpłynęły dwie ofiary z Zamościa: 2000 zł. i 200 zł. Niech Matka Boża Krasnobrodzka wspiera i wyprasza Boże błogosławieństwo dla wszystkich ofiarodawców i ich rodzin.
    2. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela – w cenie 5 zł.
    3. Przyjmujemy już zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Osoby, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu, mogą ufundować stypendium pielgrzymkowe w kwocie 100 zł.
    4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Medżugorje w dniach od 22 do 30 sierpnia.
    5. W nawiązaniu do Jerycha Różańcowego. Pragniemy, by włączyła się w nie cała parafia. Modlitwa będzie trwała dzień i noc od dziś od godz. 18.00 do soboty do Mszy św. o godz. 18.00. program dnia w ogólnym zarysie byłby taki: po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja z różańcem, o 21.00 Apel Maryjny i całonocne czuwanie poszczególnych miejscowości; z niedzieli na poniedziałek: Zaboreczno, Kol. Partyzantów, Niemirówek i Klocówka, z poniedziałku na wtorek: Dominikanówka i Hutków, z wtorku na środę: Majdan Mały i Majdan Wielki, ze środy na czwartek: Nowa Wieś, Podklasztor i Borki, z czwartku na piątek: Krasnobród, z piątku na sobotę: Wólka Husińska i Husiny, Zielone, Łuszczacz i Róża. Dobrze by było, gdyby z każdej rodziny, ktoś choćby na godzinę czasu przybył i trwał przed Panem i Jego Matką.
    6. Modlitwa w intencji tu obecnych oraz wypoczywających na wakacjach i pracujących na roli.