OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.09.2019 r.

1. W Hutkowie odpust św. Stanisława Kostki. Suma o godz. 12.00.
    2. O godz. 10.30 Ogólnodiecezjalna Pielgrzymka Strażaków.
    3. Spotkanie dla rodziców pierwszokomunijnych będzie po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Zapraszamy na Krąg Biblijny, który będzie w środę po Mszy św. o godz. 18.00
    2. W liturgii Kościoła wspominamy w piątek – św. Wincentego a Paulo, w sobotę – św. Wacława.
    3. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Społeczność Uczniowska Zespołu Szkół w Krasnobrodzie zapraszają nas Wieczornicę związaną ze świętem szkoły im 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich. Wieczornica odbędzie się w szkole we wtorek o godz. 17.00. W środę zaś o godz. 9.30 będzie uroczysta Msza św., a potem przejście na cmentarz, apel poległych, salwa honorowa i złożenie wieńców. Dalsze uroczystości odbędą się w szkole.
    4. W sobotę spotkanie scholii dziecięcej o godz. 10.00 a ministrantów o godz. 11.00.
    5. Rycerze Kolumba w Tomaszowie Lubelskim pragną zaprosić wszystkich na III Pieszą Nocną Pielgrzymkę Różańcową. Wyjście z Tomaszowa po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.30. Przyjście do naszego Sanktuarium w Krasnobrodzie ok. północy. O północy będzie Msza św. o świętość i błogosławieństwo dla rodzin.

1. Uroczyste odpusty w Cześnikach i w Zamościu u św. Michała.
    2. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budownictwo sakralne w naszej diecezji. Decyzją ks. Biskupa ofiary złożone u nas będą przeznaczone na remont naszego Sanktuarium.

1. Ofiary na Sanktuarium złożyli: bezimiennie z Krasnobrodu – 500 zł. i dwa razy po 200 zł., z MM – 200 zł., KŻR Zofii Dziura z Zielonego – 200 zł., z Józefowa – 200 zł. z Nowej Wsi – 100 zł. i z Wiednia – 200 Euro. Właściciele rozlewni wód „Rodovita” przelali na konto parafii 5 tys. dolarów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie „Bóg zapłać”.
    2. W tym tygodniu został zalany betonem wieniec spinający mury klasztoru od strony wschodniej i kontynuowane są prace przy układaniu dachówki przy elewacji kościoła.
    3. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze książkowe na 2018 r. w cenie 27 zł. i z wieńcami po 6 zł.
    4. Zachęcamy gorąco do sięgnięcia po tygodnik „Niedziela”.
    5. Modlitwa do Pani Roztocza.