OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.07.2022

1. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców po każdej Mszy św. jest poświęcenie pojazdów mechanicznych. Intencją obejmujemy wszystkie nie poświęcone dotąd pojazdy, niezależnie w którym miejscu są zaparkowane, o ile taka będzie wola ich właścicieli. Przy okazji poświęcenia pojazdów będzie okazja złożenia ofiar na środki transportu dla misjonarzy.
    2. Msza św. o godz. 12.00 odbędzie się na cmentarzu grzebalnym, dlatego też nie ma Mszy św. w Sanktuarium o godz. 12.00. Kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii. Wypełnione składamy w zakrystii.

1. Jutro święto św. Jakuba Apostoła, we wtorek wsp. świętych Joachima i Anny. Jest to równocześnie dzień szczególnej wdzięczności dla rodziców i dziadków, w piątek wspomnienie św. Marty.

III. W przyszła niedzielę:

1. Zapraszamy serdecznie na godz. 17.00 na Koncert Organowy. Gościć będziemy panią Gail Archer z Nowego Yorku.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: z Łukowej 1100 zł., z Podklasztoru – 1000 zł., z Zamościa – 500 zł., z Majdanu Wielkiego – 300 zł., z Białegostoku, z Nowego Sącza i z Poznania – po 200 zł.; z Kolonii Partyzantów, z Krasnobrodu, z Wólki Husińskiej, z Leszkowic i z Zamościa – po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary; z Australii – 3000 zł., z Zamościa – 300 zł. i 20 zł., z Krasnobrodu, z Łuszczacza i z Kwidzyna – po 100 zł. Wielkie serdeczne dzięki. Niech Pani Krasnobrodzka odwdzięcza się.
    2. Bóg zapłać osobom, które pracowały przy wywożeniu śmieci z cmentarza. W piątek z ul Zamojskiej i Nowej Ws – 9 osób, a w sobotę z Adamowa też 9 osób. Niech Bóg im błogosławi.
    3. Do nabycia w zakrystii prasa katolicka: tygodnik Niedziela – w cenie 8,00 zł.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej i modlitwa błogosławieństwa pojazdów: