OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.02.2021 R.

1. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny” – przez co wspieramy dzieło ewangelizacji prowadzone w świecie przez naszych misjonarzy.
    2. Po Mszy św. o godz. 12.00 poświecenie medalików dla dzieci klas III przed I Komunią św. i spotkanie z rodzicami.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. o godz. 17.00.
    2. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa w Sanktuarium. Za odprawienie Drogi Krzyżowej, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tj. stan łaski, Komunia święta i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Odpust można uzyskać również za odmówienie po Komunii św. przed wizerunkiem Pana Jezusa Ukrzyżowanego modlitwy „Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu…”. Teksty modlitwy wyłożone są na bocznym ołtarzu Chrystusa Ukrzyżowanego. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy Św. wieczornej.
    3. W I czwartek miesiąca sprawujemy Mszę św. w intencjach zanoszonych do Boga przez wstaw. św. Jana Pawła II. Można je składać w zakrystii. Po Mszy św. jest specjalne nabożeństwo ku czci Świętego.
    4. W piątek – I piątek miesiąca. Msze św. ku czci Najśw. Serca Jezusowego odprawimy o godz. 7.00 i po Drodze Krzyżowej.
    5. W sobotę – I sobota miesiąca – po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo Zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski i różaniec wynagradzający temuż Sercu NMP.

1. Gorzkie Żale o godz. 8.45 i po Sumie, a w kaplicach po Mszy św.

1. Ofiary złożone na prace prowadzone w parafii: bezimiennie z Kaczórek – 500 zł. i 100 zł., po 100 zł. – z Krasnobrodu, z Zamościa i z Tomaszowa Lubelskiego; po 50 zł. z Krasnobrodu i z Jarosławca. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Puław i z Zamościa po 500 zł., z Poznania – 200 zł., z Krasnobrodu – trzy razy po 100 zł. oraz z Zamościa i Kwidzyna po 100 zł. Z Warszawy – 50 zł.
    2. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa ofiara z Dominikanówki – 200 zł.
    3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł. A w nim między innymi wywiad z miejscowym proboszczem.
    4. Można już składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
    5. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczynamy w IV niedzielę Wielkiego Postu. Za tydzień podamy program nauk rekolekcyjnych. Prosimy o omadlanie tego świętego czasu.
    6. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej