OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.07.2019 r.

1. O godz. 12.00 na cmentarzu grzebalnym Suma za zmarłych. Kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii. Wypełnione składamy w zakrystii u księży.

1. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Martę, w środę – św. Ignacego z Loyoli, w czwartek – św. Alfonsa Marię Liguoriego.
    2. W tym tygodniu wypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca.
    3. Spowiedź przed odpustem w Dominikanówce będzie w sobotę o godz. 19.00.

III. W przyszła niedzielę:

1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Zielonego.
    2. A w Dominikanówce uroczysty odpust ku czci św. Dominika o godz. 12.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium zwłaszcza w ostatnią niedzielę. A poza tym: Marek z Krakowa – 100 zł., z Hutkowa – 100 zł. i z Krasnobrodu – 200, 100 i 50 zł. Na konto parafii wpłynęła ofiara z Podklasztoru – 100 zł. W tym tygodniu została już założona część nowej więźby dachowej na klasztorze. Zostały zakupione cegły na kominy i wata szklana do ocieplenia strychu. Trwają też prace przy naprawie muru cmentarza przykościelnego od strony pana Kasprzyka.
    2. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela – w cenie 5 zł.
    3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas trzeźwości narodu Polskiego. Episkopat Polski zachęca do abstynencji od napojów alkoholowych.
    4. Dziękujemy tym mieszkańcom Łuszczacza, którzy w piątek i w sobotę wywozili śmiecie z cmentarza grzebalnego.
    5. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Medżugorje w dniach 22 – 30 sierpnia.
    6. W dniu dzisiejszym przeprowadzane są Wybory do Izb Rolniczych w Krasnobrodzie.Dotyczą one tylko i wyłącznie płatników podatku rolnego.Zachęcamy do głosowania wszystkich rolników posiadających grunty na terenie Gminy Krasnobród. Głosowanie odbywa się w Punkcie Informacji Turystycznej naprzeciw Sanktuarium w godzinach od 8.00 do 18.00
    7. Jak już zapowiadaliśmy, dziś można oddać krew, która ratuje życie innym. W podwórku, w domu pielgrzyma jest ekipa stacji krwiodawstwa z Zamościa. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą. Potrzebny jest dowód osobisty.
    8. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.