OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.01.2021 R.

1. Porządek Mszy św. taki, jak w każdą niedzielę.
    2. W kościele pw. Zesłania Ducha Świętego na Podzamku o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Kolęd, który poprowadzi Krasnobrodzki Gospel. Jesteśmy tam zaproszeni.

1. We wtorek – 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego –Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawimy w następującym porządku: Sanktuarium w Krasnobrodzie – 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. W Dominikanówce – godz. 15.00, MW – godz. 16.00, MM – godz. 17.00. W Łuszczaczu – godz. 15.30, WH – godz. 17.00. W Hutkowie – godz. 16.00.
    2. Gromnice błogosławimy na każdej Mszy św. W tym dniu obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz Sióstr Klauzurowych. O przeprowadzenie zbiórki prosimy członków Legionu Maryi i Kręgu Biblijnego.
    3. W środę św. Błażeja po Mszach św. o godz. 7.00 i 17.00 błogosławimy świece i wiernych.
    4. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.
    5. W czwartek – I czwartek miesiąca – 78 rocznica mordu dokonanego przez Niemców na mieszkańcach Róży (zginęły 32 osoby) i Lasowiec (zginęło 8 osób), oraz stoczonych walk z Niemcami przez żołnierzy AK i Batalionów Chłopskich pod Zaborecznem, Różą i Lasowcami. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II.
    6. W piątek – I piątek miesiąca – wspominamy św. Agatę, po Mszach św. błogosławimy chleb, sól i wodę. Msze św. ku czci Najśw. Serca Jezusowego odprawimy o godz. 7.00, i o 17.00.
    7. W piątek także w parafii pw. Św. Michała Archanioła w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych z racji wspomnienia św. Agaty, patronki „Amazonek”.
    8. W sobotę – I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 17.00 Zawierzenie nie się Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski i Nabożeństwo I sobotnie wynagradzające temuż Sercu.

1. I Niedziela Miesiąca po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja na temat intencji modlitw na luty.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: rodzina z naszej parafii 10 000 zł., z Zamościa – 500 zł., po 200 zł. – z dwa razy z Krasnobrodu oraz z Hutek, z Biłgoraja i spod Miączyna. I z Krasnobrodu – 160 zł. i 100 zł. Jak też z Łuszczacza – 100 Euro. Jeszcze raz serdeczne podziękowanie za dar spotkań w czasie wizyty duszpasterskiej i za otwartość i hojność waszych serc. Niech Bóg przez Panią Krasnobrodzką błogosławi.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł
    3. Modlitwa do Pani Roztocza.